Як розуміти?

sashkomy 30 листопада 2016, 16:05
Відділення за адресою: Львів, пл. Ринок, 26
Добрий день! Близько десяти днів назад звернувся по рекламі вашого банку для оформлення кредитної картки. Зі мною звязалась співробітниця банку, якій я надав всі необхідні дані. Ще під час спілкування з нею-вона повідомила, що я отримав попереднє позитивне рішення від банку. Після позмови з нею я отримав смс, що мені відмовлено в наданні кредитної картки. Опісля мені декілька разів телефонували ваші співробітники, пропонуючи мені відкрити дебетову картку у вашому банку. Я довго і безрезультатно старався пояснити, що звертався для оформлення кредитної, а не дебетової картки. Приблизно тиждень назад мені знову зателефонувала співробітниця вашого банку з номера 0503153212 і повідомила, що банк прийняв позитивне рішення по моїй кредитній картці, щоб я очікував дзвінка з кредитного відділу. Вчора мені знову передзвонила ваша співробітниця з цього ж номеру, з такою ж інформацією-я їй повідомив, що вже отримував такий дзвінок, і запитав, чи щось помінялось. Вона на автоматі повторила мені сказану інформацію і поставила трубку. Ніхто з кредитного відділу не звязався. Прошу пояснити-то такі жарти від вашого банку?
Олександр
30 листопада 2016, 17:11
Олександр, доброго вечора. Прошу вибачення за ситуацію. Надішлыть нам на info_client@alfabank.kiev.ua Ваш ідентифікаційний номер. Ми перевіримо інформацію і надамо відповідь особистим повідомленням.

1 грудня 2016, 2:02
Відправив вам на пошту свій ідентифікаційний номер.
1 грудня 2016, 12:02
Доброго дня. Перевіряємо інформацію. Дякуємо за надані дані.
1 грудня 2016, 15:35
Добрий день! Сьогодні зранку мені знову телефонувала ваша співробітниця з номеру 0503961715, сказала що для оформлення кредитної картки потрібен мій ідентифікаційний номер. Я відповів, що вже надавав свій ідентифікаційний, хотів їй надати знову, та не встиг.
Дивно й те, що мені вже двічі дзвонили що банк одобрив мені кредитну картку, а тут сьогодні такий дзвінок.
Прошу надати точну і однозначну інформацію, що по моїй кредитній картці. Щоб я не втрачав час і при потребі звернувся в інший банк.
Олександр
1 грудня 2016, 16:17
Олександре, не надавайте ніяких даних за цим номером. На даний момент йде перевірка приналежності даного номеру Альфа-Банку.
1 грудня 2016, 21:04
Прошу Вас повідомити, чи то був номер від Альфа-Банку. Починаю вже хвилюватись через це все.
2 грудня 2016, 17:26
Добрий вечір. Моє питання так і не проясниться?
5 грудня 2016, 12:10
Олександре, ми встановлюємо походження цього номера. На даний момент питання залишається відкритим.
5 грудня 2016, 17:04
А відносно дзвінків по номеру у моєму головному повідомленні тут-на рахунок кредитної картки-теж нічого не відомо?
5 грудня 2016, 17:16
Ви мені обіцяли дати відповідь ще 30 листопада. Що у вас взагалі таке відбувається?? Погодили-відмовиди-знову двічі погодили-потім телефонуєте з невідомих номерів. Займаєтесь шахрайством?? І вся ваша реклама (на кожному кроці)-організована саме для цього??

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.45 43