Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Сенс Банку: Буча, вул. Енергетиків, 8

Адреса:
Київська область, Буча, вул. Енергетиків, 8
Телефон:
0 800 502-050
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, каса: 09:00-17:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
5 серпня 2021, 19:32
05.03 внесла останній платіж по кредиту, який закривала по акції.
На той момент банк мав списати по акції 10 тисяч.
Минуло 5 місяців кредит не закрили, залишок не списали, вже з 10 тисяч стало 15
Залишок зростає, з кожним разом звернень на гарячу лінію різні відповіді, то довідка має прийти і ви маєте заплатити пеню за списання, то чекайте кредитну комісію, то ще 100 різних варіантів.
Будь ласка вирішіть моє питання нарешті, набридло вже чекати, я не хочу потім платити в рази більше
На відділенні на мою ситуацію всім абсолютно байдуже, допомагати в вирішенні питання ніхто не в змозі, відповідь дзвоніть на Гарячу лінію, але питання від цього не вирішується.Дзвонила вже близько 15 разів, тягнуть тільки час.
Дайте мені вже якесь звернення чи підтвердження що залишок не буде рости і кредит буде закритий,і нормальне пояснення що потрібно зробити і скільки заплатити!!!
Коментарі (1)
Ответ банка
Сенс Банк
6 серпня 2021, 14:59
Irinka57, Добрий день. Ваш запит розглянуто. Деталі надали в приватному повідомленні.
5
17 вересня 2020, 12:48
Відкривав рахунок ФОП. Проживаю в смт, тому в період карантину не ав можливості відвідати відділення банку. В Альфабанку оформили все дистанційно і дуже оперативно, консультуючи по ходу процесу. Документи на підпис і карту безкоштовно доставив кур’єр. Наразі задоволений рівнем обслуговування.
Написати коментар
Ответ банка
Сенс Банк
18 вересня 2020, 12:20
Mykola Voskalo, дякуємо за відгук. Раді, що ви залишилися задоволені нашим сервісом ;)
1
20 квітня 2019, 18:33
Первая проблема это востановление акаунта после того как он заблокировался сразу после регестрации непонятным образом, восстановить можно по контактному номеру или в отделении банка скажите пожалуйста почему в других банковских приложениях есть такая штука как (проверочный код который приходит за указанным номером телефона)почему в вашем приложении этого нет, разве не было бы проще и вам и вашим клиентам???? окей по поводу звонка консультанту как я могу неправильно назвать свой АДРЕС прописки если живу там всю свою жизнь или девичью фамилию матери или дату своего раждения???????????? вы ужасны просто!!! Или сделайте нормально блин или удалите это приложение!
Написати коментар
Ответ банка
Сенс Банк
22 квітня 2019, 8:59
Sveta, добрый день. Все процедуры банка (включая разблокировку учетной записи в МАБ) направлены на предотвращение мошеннических действий. Именно поэтому, чтобы разблокировать пользователя, нам необходимо пообщаться с ним лично (в КЦ или отделении), чтоб убедиться, что это именно вы пытаетесь войти в интернет-банкинг. К тому же, если были объективные причины блокировки учетной записи. Наши процедуры идентификации — это ключевой инструмент для противодействия мошенникам, который согласован со всеми ключевыми сотрудниками банка и службой безопасности. При этом, если звонит именно клиент, он без труда ответит на все вопросы; если же это будете не вы, мы сохраним ваши средства.
4 не зарахована
24 квітня 2018, 22:00
На сайте при расчете прибыли не указывают что будет снят налог государства на доход по депозиту, 19.5 %, также при оформлениии в г.Буча, никто не сказал, это я считаю обман !Пишите и говорите честные и чистые ставки по телу депозита !
Коментарі (3)
Ответ банка
Сенс Банк
25 квітня 2018, 9:53
Dima Alaev, добрый день! Налог взымается согласно законодательства Украины.В связи с внесением изменений в Налоговый кодекс Украины и другие законодательные акты Украины относительно пассивных доходов (Закон № 4101а «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие законодательные акты Украины касательно пассивных доходов»), с 1 августа 2014 года подлежат налогообложению доходы в виде: •процентов, начисленных на сумму средств, размещенных на текущем или депозитном счету;
•процентного или дисконтного дохода по сберегательным (депозитным) сертификатам;
•процентов на остаток средств на текущих/карточных счетах (в т.ч. по счету «Доходный сейф»);
•процентов на вклад (депозит) члена кредитного союза в кредитном союзе;
•платы (проценты), которая распределяется на паевые членские взносы членов кредитного союза;
•дохода, который выплачивается компанией, управляющей активами института совместного инвестирования, на размещенные активы в соответствии с законом;
•дохода по ипотечным ценным бумагам (ипотечным облигациям и сертификатам) в соответствии с законом;
•дохода в виде процентов (дисконта), полученных владельцем облигации от их эмитента в соответствии с законом;
•доход по сертификату фонда операций с недвижимостью.
На данные начисления предусмотрен налог с 01.01.2016 — в размере 18%.Дополнительно с 01.01.15 взимается военный сбор в размере 1,5 %.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Сенс Банку за адресою Буча, вул. Енергетиків, 8. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Сенс Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Сенс Банку розташованому за адресою  Буча, вул. Енергетиків, 8- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.