Castalia 24 серпня 2022, 15:14
13.08 проводила платіж через Тас 24 бізнес, з мого рахунку гроші були списані, а отримувачу не зараховані
В службі підтримки нічим допомогти не можуть, і причини не пояснюють
Відповідь: технічна служба займається, з вами зв’яжуться
Вже 24.08
Платіж так і залишається в стадії обробки, ніхто вирішенням цієї проблеми не займається і пояснювати в чому проблема і де гроші, відмовляються
Такої безвідповідальності і халатного відношення до клієнта не зустрічала не в одному банку
Сума платежу 1500 гривень, за цей час можна було за кордон і назад 10 разів провести платіж, а не по Україні 7 днів вирішувати проблему
Ще не можу зрозуміти навіщо створена служба підтримки, яка окрім того що передає інформацію, нічим допомогти не може
Я ФОП, маленький бізнес, через банк проводжу платежі за товар, в результаті не можу його отримати бо банк списав кошти в невідомому напрямку

Або закрадається думка, що Таском банк таким чином користується коштами клієнта, бо по іншому я не можу зрозуміти чому проблема не вирішується і пояснення що сталося ніхто не надає

Категорично не раджу користуватися послугами еквайрингу, і додатком тас 24 бізнес
Боюсь навіть уявити якщо проводити платежі на значно більші суми, то коли можна буде отримати переказ, і чи взагалі його отримати вашим партнерам
Великий ризик втратити свої гроші, і репутацію
drema1 10 грудня 2021, 15:12
Исполнитель снял аресты два месяца назад, все банки отреагировали мгновенно, Тас — банк не снимает, мотивируя что ни чего не получал
Головна / Банки України 🏦 / ТАС24 Бізнес 💰 / Відгуки про ТАС24 Бізнес 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про ТАС24 Бізнес, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.