Мінфін - Курси валют України

Встановити
Архівна пропозиція

Пенсійні накопичення

від НПФ “Династія”

+50₴Бонус від Мiнфiну
Ця пропозиція не актуальна

Переваги НПФ «Династія»

Пенсійні накопичення - ваша власність

Інвестиційний дохід вище за депозит

Податкові пільги

Он-лайн кабінет

Контроль рахунку 24/7

Умови спеціальної пропозиції

Середньорічна дохідність:
21,09% річних у гривні*
Мінімальна сума вкладу:
без обмежень
Бонус від Мінфіну
50 гривень
Термін виплати:
по досягненню пенсійного віку (не раніше, ніж за 10 років)**
ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації Рекламодавця. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій.

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Відкритий пенсійний фонд "Династія" зареєстрований у 2006 році. Його учасником може стати будь-який українець, іноземець або особа без громадянства. Клієнти вносять у фонд добровільні внески, накопичують пенсійний капітал, а "Династія" його інвестує. Коли учасник НПФ досягає пенсійного віку, фонд виплачує йому накопичену суму плюс інвестиційний дохід у вигляді періодичних виплат. Розмір пенсії залежить від величини внесків, і від того, як довго клієнт накопичує на пенсію.

**Термін розміщення коштів: по досягненню пенсійного віку (не раніше, ніж за 10 років), або у наступних випадках:
• у разі критичного стану здоров’я;
• у разі виїзду на постійне проживання за межі України;
• успадкування пенсійних накопичень.

Резюме «Мінфину»

Недержавний пенсійний фонд залучає кошти фізичних і юридичних осіб, а потім інвестує їх в ОВДП, облігації, акції надійних підприємств і банківські депозити. Щоб захистити пенсійні заощадження від девальвації, частина активів розміщується у валютних інструментах.

Середньорічна дохідність НПФ "Династія" - 21,09%*

Завдяки капіталізації відсотків, які щоденно додаються до основної суми капіталу, гроші накопичуються швидше.

Учасник фонду може сам вибирати, з якою періодичністю він буде отримувати пенсійні виплати з НПФ. Якщо виникнуть серйозні проблеми зі здоров'ям або чекає переїзд на ПМП в іншу країну, фонд може виплатити весь пенсійний капітал одноразово.

Діяльність НПФ контролює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.
Недержавні пенсійні фонди належать до неприбуткових організацій і не можуть бути оголошені банкрутами. Якщо НПФ ліквідується, кошти учасників переводяться до іншого фонду. Крім того, якщо виплати проводяться з затримкою з вини фонду, вкладнику виплачується пеня за кожен день прострочення.

Як стати учасником фонду

  1. Обрати пенсійну схему з урахуванням розміру і періодичності внесків.

  2. Відвідати офіс компанії - адміністратора з паспортом та кодом ІПН для оформлення договору або оформити договір в Приват24.

  3. Перераховувати пенсійні внески згідно з договором на банківський рахунок фонду в гривні одним із зазначених способів:

  • через касу банку;
  • через бухгалтерію за місцем роботи;
  • карткою або через платіжну систему Portmone.com.

Можна підписати кілька пенсійних договорів, а також робити внески на користь інших осіб, наприклад, чоловіка/дружини.

Перевірити стан пенсійного рахунку учасники фонду можуть онлайн, у своєму персональному кабінеті, через смс-повідомлення з інформацією про внески та залишки на рахунку та у вигляді паперової виписки.

Детальніше про фонд

Недержавний пенсійний фонд "Династія" зареєстровано 1 червня 2006 року. Засновник фонду - група ICU, яка керує ним з 2013 року.

НПФ «Династія» - найбільший відкритий фонд. Він займає лідируючі позиції:

  • по прибутковості - в середньому 21,09%* річних;
  • темпами зростання активів – більше 90 млн грн;
  • кількістю клієнтів: 40 675 (на 22.022021)

Обслуговуючі компанії - незалежні професійні організації, лідери в своїй сфері.

Компанія з управління активами «Інвестиційний Капітал Україна» (група ICU) відповідає за управління активами пенсійного фонду. КУА «Інвестиційний Капітал Україна» – лідер українських та міжнародних рейтингів, найбільша компанія в Україні за розміром активів публічних фондів в управлінні (понад 1 млрд. грн).

Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку"- найбільший в Україні адміністратор недержавних пенсійних фондів за розміром активів та кількістю учасників. У обов'язку адміністратора входить також ведення рахунків клієнтів, підписання договорів, виплати і звітність. ТОВ "АЦПО" засноване в 2004 році провідним постачальником рішень, продуктів і послуг у сфері IT - компанією "Квазар-Мікро".

Банком-зберігачем виступає АТ «Укрсиббанк» (входить до французької банківської групи BNP Paribas Group). Функції зберігача включають обслуговування рахунків учасників, облік та зберігання активів, перевірка розрахунку вартості активів та контроль інвестування.

Діяльність фонду "Династія" регулюється Законом "Про недержавне пенсійне забезпечення".

*середньорічна доходність за період управління НПФ "Династія" 2013-2021 рр. Прибутковість у минулому не гарантує прибутковості у майбутньому