Повернутися до каталогу
Архівна пропозиція

Пенсійні накопичення

від НПФ “Династія”

+50₴Бонус від Мiнфiну
Ця пропозиція не актуальна

Умови спеціальної пропозиції

Середньорічна дохідність:
22,9% річних у гривні*
Мінімальна сума вкладу:
без обмежень
Бонус від Мінфніу
50 гривень
Термін виплати:
по досягненню пенсійного віку (+/- 10 років)**
ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації Рекламодавця. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій.

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Відкритий пенсійний фонд "Династія" зареєстрований у 2006 році. Його учасником може стати будь-який українець. Клієнти вносять у фонд добровільні внески, накопичують пенсійний капітал, а "Династія" його інвестує. Коли учасник НПФ досягає пенсійного віку, фонд виплачує йому накопичену суму плюс інвестиційний дохід у вигляді періодичних виплат. Розмір пенсії залежить від величини внесків, і від того, як довго клієнт накопичує на пенсію.

**Термін розміщення коштів: по досягненню пенсійного віку (+/- 10 років), або до настання одного з наступних випадків:
• у разі настання критичного стану здоров’я;
• у разі виїзду на постійне проживання за межі України;
• успадкування пенсійних накопичень.

Резюме «Мінфину»

Недержавний пенсійний фонд залучає кошти фізичних і юридичних осіб, а потім інвестує їх в ОВДП, облігації, акції надійних підприємств і банківські депозити. Щоб захистити пенсійні заощадження від девальвації, частина активів розміщується у валютних інструментах.

Середньорічна дохідність НПФ "Династія" - 22,9%*

Завдяки капіталізації відсотків, які щорічно додаються до основної суми капіталу, гроші накопичуються швидше.

Учасник фонду може сам вибирати, з якою періодичністю він буде отримувати пенсійні виплати з НПФ. Якщо виникнуть серйозні проблеми зі здоров'ям або чекає переїзд на ПМП в іншу країну, фонд може виплатити весь пенсійний капітал одноразово.

Діяльність НПФ контролюють Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку та Нацкомфінуслуг. Недержавні пенсійні фонди належать до неприбуткових організацій і не можуть бути оголошені банкрутами. Якщо НПФ ліквідується, кошти учасників переводяться до іншого фонду або на пенсійні банківські депозити. Крім того, якщо виплати проводяться з затримкою з вини фонду, вкладнику виплачується пеня за кожен день прострочення.

Як стати учасником фонду

  1. Обрати пенсійну схему з урахуванням розміру і періодичності внесків.

  2. Відвідати офіс компанії - адміністратора з паспортом та кодом ІПН для оформлення договору.

  3. Перераховувати пенсійні внески згідно з договором на банківський рахунок фонду в гривні одним із зазначених способів:

  • через касу банку;
  • через бухгалтерію за місцем роботи;
  • карткою або через платіжну систему Portmone.com.

Можна підписати кілька пенсійних договорів, а також робити внески на користь інших осіб, наприклад, чоловіка/дружини. Також учасник фонду може змінити термін настання виплат (пенсійний вік). Для цього достатньо подати заявку компанії. Обраний пенсійний вік може бути до 10 років менше, ніж встановлений державою.

Перевірити стан пенсійного рахунку учасники фонду можуть онлайн, у своєму персональному кабінеті. Крім того, щомісяця вони отримують безкоштовну смс-розсилку з звітом по внесках і залишку на рахунку. А раз на рік - довідку про суму накопичень.

Детальніше про фонд

Недержавний пенсійний фонд "Династія" зареєстровано 1 червня 2006 року. Засновник фонду - група ICU, яка керує ним 2013 року.

НПФ «Династія» - один з найбільших відкритих фондів в Україні. Він займає лідируючі позиції:

  • по прибутковості - в середньому 23%* річних;

  • темпами зростання активів - майже 75 млн грн на 11.09.19;

  • кількістю клієнтів: на даний момент свої заощадження фонду довірили 40 тис. фізосіб.

Партнери фонду - незалежні професійні організації, лідери в своїй сфері

Компанія з управління активами «Інвестиційний Капітал Україна» (група ICU) відповідає за управління активами пенсійного фонду. Інвестиційні фонди під управлінням КУА «Інвестиційний Капітал Україна» – постійні лідери рейтингів Investfunds, а сама компанія має статус найбільшої в Україні за розміром активів під управлінням публічних фондів (понад 1 млрд. грн).

Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку"- найбільший в Україні адміністратор недержавних пенсійних фондів за розміром активів та кількістю учасників. У обов'язку адміністратора входить також ведення рахунків клієнтів, підписання договорів, виплати і звітність. ТОВ "АЦПО" заснований в 2004 році провідним постачальником рішень, продуктів і послуг у сфері IT - компанією "Квазар-Мікро".

Банком-зберігачем виступає АТ «Укрсиббанк» (входить до французької банківської групи BNP Paribas Group). Його функції: обслуговування рахунків учасників, облік і збереження активів, перевірка розрахунку вартості активів та контроль інвестування.

Діяльність фонду "Династія" регулюється Законом "Про недержавне пенсійне забезпечення".

*середньорічна доходність за період управління НПФ "Династія" 2013-2019 рр. Прибутковість у минулому не гарантує прибутковості у майбутньому