Повернутися до каталогу

Корпоративні облігації від CardService

+1% Бонус до ставки для користувачів Мінфіну
до 28%Ставка, річних

Умови спеціальної пропозиції

Ставка, річних
до 28%
Мінімальна сума в гривні
50 000 грн
Мінімальна сума в доларах
2000 USD
Бонус до ставки для користувачів Мінфіну
+1%
Термін дії
1, 3, 6, 9 або 12 місяців. Можливе дострокове погашення
Дохідність
фіксована
ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій.

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Резюме «Мінфіну»

CardService - кредитна компанія, яка працює на ринку з 2014 року. Надає цільові кредити фізичним особам на купівлю товарів і послуг різних роздрібних мереж, туркомпаній, медичних клінік, он-лайн магазинів.
 

Фінкомпанія залучає гроші фізосіб, щоб збільшити оборотний капітал і зібрати ресурс для кредитування.

Ставка дохідності фіксована. Максимальна дохідність, яку можна отримати за такою інвестицією - до 18% річних в доларах США та до 28% річних в гривні. Клієнти, які оформлять заявку через "Мінфін", отримають від компанії бонус - додатковий 1% до ставки.

Розмір інвестиції, USD / грн

% річних, USD

% річних, грн

2 000 - 25 000 USD/ 50 000 – 500 000 грн

15% + 1% бонус

25% + 1% бонус

25 000 - 50 000 USD / 500 000 – 1 500 000 грн

16% + 1% бонус

26% + 1% бонус

Більше 50 000 USD/ більше 1 500 000 грн

індивідуально - до 18%

індивідуально - до 28%

 

Як розмістити гроші

Інвестор купує цінні папери (облігації), випущені ТОВ «Кардсервіс». У емісійних документах вказані:

  • умови випуску та обігу облігацій;
  • дати виплати;
  • ставки дохідності;
  • дати викупу та погашення облігацій.

Облігації ТОВ «Кардсервіс» зареєстровані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). Вони забезпечуються всіма активами компанії та її власним капіталом.

Вклади в CardService не гарантуються Фондом гарантування вкладів у разі банкрутства та ліквідації компанії. Всі ризики таких інвестицій лежать на самому інвесторі.

Докладніше про компанію

CardService випускає та обслуговує кредитні карти для своїх партнерів. Серед них - роздрібні мережі (електроніка, побутова техніка, меблі, товари для будинку), медичні та спортивні центри, автосалони, туркомпанії, мережі турагентств та ін. Постійні клієнти цих закладів замість звичної дисконтної/бонусної картки отримують в розпорядження картку лояльності з кредитним лімітом, за рахунок якого можуть оплачувати покупки. Це цільовий кредит: наприклад, карта Агромат діє тільки для розрахунків у магазинах цієї мережі.

Таким чином, клієнти отримують споживчий кредит на суму від 5 до 100 тис. грн. на 3-12 місяців під 80-100% річних. Кредитні кошти відразу перераховуються на рахунок продавця, а погашаються клієнтом на компанію CardService. У фінкомпанії немає витрат на персонал фронт-офісу та власні точки продажів, тому вона може запропонувати інвесторам більш високий дохід, ніж за банківськими депозитами.

У CardService більше 500 партнерів, серед яких Укрзолото, Агромат, Фокстрот, Vodafone, TezTour, мережа туристичних агенцій «Поїхали з нами», TPG, City.com, Tickets.ua, Кий Авто, 100 Шин, МебельОК, Sofino, Fishki і т. п.

Компанія працює в Україні з 2014 року. Її засновники - Дмитро та Олена Богодухови.

У серпні 2018 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло компанії рейтинг позичальника інвестиційного рівня, а у вересні 2019 році – підтвердило його.

CardService працює на підставі ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Ліцензія видана згідно з Розпорядженням № 2102 від 02.09.2016 року. Вид діяльності компанії - надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.