Мінфін - Курси валют України

Встановити
kingcity
Зареєстрований:
27 грудня 2015

Останній раз був на сайті:
21 січня 2022 о 21:49
kingcity — "Будь собою, інші ролі зайняті" – Оскар Уайльд
принциповий тунеядець
29 січня 2020, 17:32

Потвора ! Не інакше...

Переглядів: 312, сегодня — 0
Стежити за новими коментарями

Коментарі - 4

+
+15
Італій .
Італій .
29 січня 2020, 17:43
#
З одного боку можно посвіпчувати постраждалій.

З іншого… як можна бути такою дурепою щоб переказувати гроші, та ще в такій кількості на невідомі телефони та картки, та ще ходити до банку для розблокування рахунку і продовжувати ці дії.
+
0
kingcity
kingcity
29 січня 2020, 18:35
#
Постраждали у першу чергу травмовані діти, а не ця жіночка...

Щодо неї... Скоріш за все це звичайна сільська жінка, яка і близько не чула про такі афери. Та й менталітет у тамтешніх селян такий - у великій мірі довірливий... І більш досвідчені на подібні гачки попадались - лише тут, на Мінфіні скільки відгуків на цю тему. Хоча, звичайно, її це мало виправдовує.
Але яким нелюдом потрібно бути, щоб забирати шанс на одужання у травмованих дітей ! Впевнений, що шахрай знав, що це за гроші, він і номер картки та телефон скоріш за все взяв десь з повідомлення про збір коштів. Сподіваюсь, йому це добре аукнеться...
+
0
Elena1997
Elena1997
29 січня 2020, 20:39
#
Те кто этим занимается - сидят.  Осуждённые подобным занимаются не один год. Они мониторят все подобные объявления. Попробуйте дать объявление об утере каких-нибудь документов - сразу посыпятся звонки от тех, кто «нашёл» с подобным разводом на пополнение телефона.  В доле и работники исправительных учреждений, которые помогают с обеспечением осуждённых мобильной связью с интернетом.
+
+15
kingcity
kingcity
30 січня 2020, 9:29
#
Навіть у заядлих зеків є «понятія». А це навіть не за гранню всяких «понятій», а взагалі людського. Зрештою, якщо вони і у тюрмах - то що, дістати їх там неможливо, тюрма відокремлена від держави і її правоохоронниих органів ?
Просто ніхто з цим не бореться, а безнаказанність і породжує ріст кількості таких злочинів.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися