AndreyM
Зареєстрований:
29 листопада 2012

Останній раз був на сайті:
29 травня 2020 о 13:51
Andrey M — Умом кацапов не понять, Аршином общим не измерить. Лавров сказал: «Дебилы, бляТь». И в это надо, только верить.
19 березня 2020, 11:03

Допоможу з проїздом до роботи

Шановні друзі.

В нинішній доволі складний час ми маємо допомагати один одному.

Тому, я вирішив по можливості допомогти тим чим можу — допогти добратися до роботи тим, кому зі мною по дорозі.

Мій маршрут:

м. Київ

ТЦ Променада Центр (на Овручській) — ст. м. Лук«янівка — Жилянська (трішки не доїзджаючи до м. Олімпійський).

Біля м. Лук«янівка — пн-пт в 8.30.

Зворотній напрямок: пн-пт 18.10-18.30

Всім кому зі мною по дорозі — пишіть в особистий кабінет і я візьму вас (поки не набереться бажаючих до 4 осіб). Залишилося вільним 1 місце.

Оплата — бути здоровим та в масці, ну і гарний настрій.

Переглядів: 0
Стежити за новими коментарями

Коментарі - 25

+
+49
kingcity
kingcity
19 березня 2020, 11:13
#
Достойний поступок! Респект!
На жаль, я не киянин…: )
+
+30
Rebel
Rebel
19 березня 2020, 11:38
#
Пропоную вам додаткові критерії: 1) пасажир має бути в масці 2) таки ввести якусь оплату (можна натурою) - для покриття витрат на дезінфекцію дверних ручок, ременів, торпеди.
+
+42
Andrey M
Andrey M
19 березня 2020, 11:43
#
З маскою згоден.
Але без жодних доплат - мій дохід дозволяє такі дрібниці самому купувати.
+
+90
Index
Index
19 березня 2020, 11:40
#
Мое почтение. Реально, в такие времена становится понятно, кто есть кто.
+
0
drmx
drmx
19 березня 2020, 11:43
#
Мой маршрут один в один!! Мы шо соседи?
Но я щас дома работаю.
+
0
Andrey M
Andrey M
19 березня 2020, 11:46
#
Можливо:)
Живу на Багговутівьскій.

Я поки що ще їзжу на роботу. Більшість колег дистанційно, але мені потрібно бути на роботі бо щоденно якісь зміни та коммунікація з партнерами. Ну а дистанційно я не можу користуватися всіми данними та звітностями по політиці інформаційної безпеки.
+
0
vasia2
vasia2
19 березня 2020, 12:21
#
Нашо це свою родину, як що вона є, підвергати небезпеці?
+
+15
Andrey M
Andrey M
19 березня 2020, 12:31
#
Ми щодня не менше ризикуєму йдучи в магазини і т.д.
Якщо це постійно попутчики - то ризик значно менший.
+
+30
vasia2
vasia2
19 березня 2020, 12:45
#
Ви порівнюєте різні речі : замкнутий простір авто(1м3) з піддувалом в обличчя, та похід до магазину(300м3) на свіжому повітрі. Ризик є всюди, тому в дію вступає пан випадок з % ймовірністю.
+
0
Andrey M
Andrey M
19 березня 2020, 12:29
#
Залишилося 1 місце.
+
+30
mary27
mary27
19 березня 2020, 13:12
#
Рискуете, Андрей.
+
+15
Andrey M
Andrey M
19 березня 2020, 13:17
#
Я до цього щодня на метро їздив, то це порівняно ризик на порядок менший.
Якщо переведуть на домашній формат роботи - тоді буду сидіти вдома.

Вірус передається крапельним шляхом, тому якщо всі в масках - ризик мінімізовано.
+
0
zaNOza :)
zaNOza :)
19 березня 2020, 13:25
#
Навіть в магазин не ходимо... хотіла мала чіпси підійшли до магазину, подивились і не пішли :)
+
0
Mandarinka2013
Mandarinka2013
19 березня 2020, 15:59
#
Вы сильно рискуете здоровьем ваших близких, ради чужих людей.  Вы можете не заразиться,а стать носителем вируса. И заразить вашу семью и родителей. Оно стоит того?Сидим всей семьёй вторую неделю в самоизоляции в загородном доме под Киевом. Муж пару раз порывался съездить в Киев ,так я его чуть не убила. То что сейчас твориться в Италии , меня сильно пугает, наша медицина нас не спасёт 100%. Лично знаю,что умерло 2 человека от пневмонии, их подключали к АВЛ и не помогло. В статистику смертей они конечно же не вошли. Потому что тестов нет и им их не делали.Это Борисполь, село Гора учитель физкультуры и библиотекарь.
+
+30
brigadirius
brigadirius
19 березня 2020, 16:28
#
На сьогодні в Києві хворих поки що десятки. Але за тиждень кількість подвоюється. Поки що ще можна контактувати з оточуючими. Але десь через місяць потрібно переходити на режим повної ізоляції. Я за цим вірусом пильно слідкую з грудня минулого року. Якщо в когось є питання, відповім.
+
+30
kingcity
kingcity
19 березня 2020, 16:35
#
Ризикуємо ми всі. І де чекає справжня небезпека - невідомо.Звичайно, можна багато говорити, що не треба збільшувати імовірність і т.д.Але ми не можемо відгородитися стіною один від другого, хочемо ми того чи ні. Ми - суспільство і від цього нікуди не дітися. І якщо кожен просто замкнеться у своїй клітці, в надії, що проблема його омине, а інші  хай роблять що хочуть - загнемся всі.Сподіватись лише на владу - марно. У нас прийняли ряд обмежень щодо роботи громадського транспорту, але не запропонували ніяких альтернативних варіантів.Обмежено кількість людей у маршрутках та електротранспорті, заборонено приміські та міжміські перевезення.Але як людям добиратись на роботу - ніхто не подумав.Один з очільників нашої області сказав, що «керівники підприємств повинні самі домовлятись з перевізниками про доставку працівників на роботу». На запитання за чий кошт це має здійснюватись, відповів «хто як домовиться, так і буде».Тобто, влада фактично самоусунулась від проблеми.І в таких випадках надія або на себе, або на таких людей, як AndreyM. Мені його вчинок зрозумілий - сам не так давно підписувався на подібне.Коли у нас стала ширитись інформація про можливе завезення для карантину наших громадян з Китаю  у госпіталь містечка Винники, яке межує зі Львовом, подав інформацію у одну з місцевих спільнот, що готовий взяти участь  при потребі у доставці цих людей власним транспортом з аеропорту до госпіталю.
+
+45
kingcity
kingcity
19 березня 2020, 16:36
#
Зробив це «втіхаря» від дружини та рідних. Правда, потім трохи «жим-жим» в душі був.Але не від страху заразитись.Коли після появи цієї інформації почались протести і юрба «протестуючих», чи, як на мене, краще сказати «зомбованих», стала будувати барикади біля в`їзду у госпіталь, то злякався, що моїй машині капець прийде, коли я лише туди під`їду.А машина ще «молода» — всього 3.5 роки: ). Але до Львова цих людей так і не привезли, моя допомога не знадобилась, протести затихли.Зараз вияснили, що зачинщиками цих протестів була група провокаторів, ведеться слідство і т.д.
Але тут правий на всі 100% Index – такі випадки дійсно показують хто є хто, або другими словами «хто є who». Andrey M готовий безкорисливо надавати допомогу у важкій ситуації потребуючим. І робити це з дня у день. Знаючи при цьому про всі ризики.У когось тваринний страх виживає з душі все людське – будують барикади, кидають каміння в автобуси з людьми, лиш би подалі від них, неважливо куди – в сусіднє місто, сусідню область і т.д. І нікого не хвилює що там теж такі самі люди живуть. Хтось прикриває свій страх і байдужість «цивілізованими» пропозиціями (читай-«відмазками») – вивозити людей на полігони та поля, селити їх у палатки та покинуті бараки на період карантину. А хтось взагалі пропонує не впускати громадян України у рідну країну.
+
0
kingcity
kingcity
19 березня 2020, 16:39
#
Як кажуть, кожному своє.
Andrey M, вважаю за честь спілкуватись з Вами. Навіть попри всі наші розбіжності у поглядах на деякі питання по фінансовій і банківській тематиці.
+
+30
Andrey M
Andrey M
19 березня 2020, 16:50
#
Дякую за розуміння.
До речі, схожі спільноти для спільних поїздок багато створили в Фейсбуці по місцям проживання.
Я вважаю що варто завжди залишатися людьми пам"ятаючи про безпеку.
+
0
kingcity
kingcity
19 березня 2020, 16:58
#
«Я вважаю що варто завжди залишатися людьми пам»ятаючи про безпеку." - краще не скажеш !
+
+15
Qwerty1999
Qwerty1999
20 березня 2020, 22:04
#
Идея конечно хорошая, но я, как и мои коллеги по бизнесу, не привыкли надеяться на других, если всё можно реализовать своими силами и с минимальными затратами средств и времени.

Наша контора решила вопрос доставки сотрудников на работу по-своему.

Определили минимально необходимое количество сотрудников, которым требуется присутствие в офисе, составили маршруты движения сотрудников, которые добираются до работы на личных автомобилях и по дороге забирают в качестве пассажиров своих же коллег.

Для поощрения приняли решение о полной компенсации стоимости бензина а также о дополнительном премировании сотрудников, участвующих своими личными автомобилями в этом процессе.

В результате проведенной работы, с 16 марта ни один сотрудник не добирается на работу и с работы общественным транспортом — только в личных автомобилях своих коллег.

Решил опубликовать инфу в блоге с большим количеством подписчиков — возможно
мой лайфхак кому-то поможет…
+
0
kingcity
kingcity
21 березня 2020, 11:54
#
Дуже хороший лайфхак. Але не всюди і всім він підійде - по різних причинах, недостатність транспорту, режим роботи і т.д. А десь і просто із-за байдужості керівництва. Особисто про мою ситуацію: у мене плаваючий графік, якогось чіткого розпорядку роботи немає. Різну «офісну» роботу можу роботи вдома. Але відмовитись від зовнішніх контактів не можу - доводиться бувати у різних місцях на протязі дня. Хоча і не кожен день.У дружини на підприємстві - на роботу їх довозять, з роботи - як повезе (з ряду причин, зокрема. що  деякі підрозділи закінчують роботу не у чітко визначений час). Але повторюю - ваше рішення дуже хороше і більшість підприємств могли б його «взяти на озброєння».
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
21 березня 2020, 12:06
#
«Але не всюди і всім він підійде»

Согласен, что не всем и не всегда.
Но если хоть кому-то поможет - и то польза.
+
0
kingcity
kingcity
21 березня 2020, 13:04
#
Абсолютно вірно !
+
0
Andrey M
Andrey M
23 березня 2020, 7:44
#
Вiрне рiшення.
Мiй роботодавець орендуе 3 мiкроавтобуси для доставки та повернення працiвникiв та колеги також пiдвозять один одного.

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися