Встановити новий рекорд за обсягом кредитного портфелю у агро сегменті банку вдалось за рахунок попиту на фінансування оборотного капіталу на весняно-польові роботи (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ) та інвестиційні кредити, що ставили за мету оновлення сільськогосподарської техніки та автопарку.
Чималий внесок у збільшення портфелю зробила державна програма підтримки «Доступні кредити 5−7−9» та її антикризовий напрямок, завдяки якому клієнтам стали доступні позики на поповнення обігового капіталу під 0% річних.
Та це ще не все. За словами, Володимира Онищука, керівника розвитку продажів агронапрямку ПУМБ, одним з головних факторів, що стимулює аграріїв звертатись за фінансовою підтримкою у ПУМБ, все частіше є налагодженні та оптимізовані кредитні процеси.
«Цінова конкуренція між банками у минулому, тому під час вибору фінустанови клієнти починають звертати увагу на інші важливі параметри. Нам вдалось налагодити внутрішні процеси таким чином, що рішення за позиками ПУМБ надає у термін до 7 банківських днів. Крім того, значно полегшити процедуру нам допомагає підхід, який ми застосовуємо в оцінці фінансово-виробничого стану бізнесу — Генеральний кредитний ліміт. Він дозволяє встановити максимально можливий грошовий ліміт клієнту на всі типи кредитування, яким той зможе скористатись за потреби без додаткового повторного аналізу бізнесу зі сторони банку» — зазначає Володимир Онищук.