У рамках цьогорічного фестивалю протягом трьох тижнів у вихідні дні львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватися професійною класичною музикою у незвичних місцях Львова, серед яких – палац Потоцьких, храм Івана Хрестителя, Гарнізонний храм св. Петра і Павла, музей Пінзеля та Латинська катедра. Почесним гостем «Музики у старому Львові» стане відомий органіст та ректор Музичної академії в Катовіце Владислав Шиманський, а «родзинкою» цьогорічного фестивалю стане музичний проект «102» на кордоні України та Польщі, який отримав назву від гілки залізничної лінії, яка поєднує українське селище Нижанковичі та польський Перемишль. Особливістю фестивалю є те, що практично всі його концерти мають вільний вхід.
«Підтримка українсько-польських культурних проектів є одним із ключових пріоритетів соціальної діяльності «Кредобанку». Банк в черговий раз підтримує фестиваль «Музика у старому Львові» не лише як непересічну подію культурного життя Львова, а й як яскравий музичний проект, що розвиває українсько-польські стосунки та дає можливість представити творчі здобутки українських та польських художніх колективів та шедеври світової музичної класики громадянам обох країн». — говорить перший заступник голови Правління Кредобанку Єжи Яцек Шугаєв.
13 серпня відбулося оригінальне передвідкриття фестивалю «Музика в старому Львові», під час якого традиційна прес-конференція заходу поєдналася з оригінальним проектом «Нова квадромузична система» від камерного оркестру «Віртуози Львова». Особливістю цієї системи є те, що слухачі знаходяться всередині концертного майданчику, а навколо, відповідно по чотирьох його сторонах розташований оркестр. У такий спосіб гості сприймають композиції не стереофонічно, а в квадрозвучанні.