Мінфін - Курси валют України

Встановити
17 листопада 2023, 10:51

У III кварталі Soluna вперше досягла валового прибутку

Майнінг-фірма Soluna Holdings, яка також займається обслуговуванням інфраструктури ЦОД із застосуванням «зеленої» енергетики, звітувала про суттєве зростання фінансових показників у липні-вересні. У цьому періоді вона вперше за час своєї роботи досягла валового прибутку, а також значно підняла виручку, як показав на Cauvo Capital огляд.

За словами гендиректора Soluna, всупереч дуже спекотній погоді, що стояла в Кентуккі і Техасі протягом літніх місяців, фірма зуміла довести хешрейт до 2,6 EH/s. При цьому вона розгорнула понад 23,6 тисяч установок для майнінгу. Середній показник хешрейту компанії становив 2,4 EH/s.

Деталі квартального звіту Soluna

У липні-вересні компанія наростила виручку на 176% квартал до кварталу з $2,1 мільйона до $5,8 мільйона. У той же час вона вперше з квітня-червня 2022-го досягла позитивної скоригованої EBITDA.

Залишок активів компанії піднявся з $1,1 мільйона наприкінці 2022-го до $5,6 мільйона, зафіксованих у ІІІ кварталі цього року. Вона отримала значний валовий прибуток, хоча кварталом раніше зафіксувала збиток у $390 тисяч. Загальні та адміністративні витрати Soluna впали, що призвело до скорочення чистих збитків до $6 мільйонів проти торішніх $56,2 мільйона, як пишуть відгуки на cauvocapital.com.

За матеріалами Cauvo Capital

Коментарі - 1

+
0
1112VFRFH
1112VFRFH
17 листопада 2023, 23:29
#
Мінфіне!!! вкотре казати !!! виручка-це коли про дружбу!!! коли ж про ₴-тоді виторг,надходження,дохід,прибуток…припиняйте мислити рашкою (((
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися