30 липня 2018, 10:35 Читать на русском

Гривневі вклади-депозити з високою прибутковістю

«Як вигідно вкласти гроші?», – це один з найбільш поширених питань, що вводяться в пошуковик Google на сьогодні. Знайти єдиний відповідь неможливо, так як все залежить від стартового капіталу, вигод, а також необхідних умов для здійснення інвестицій. Широко поширеним інструментом для отримання пасивного доходу є депозити. Однак, все більшу популярність серед населення стали завойовувати вклади в інвестиційні фонди (ІФ). Чим вони привабливі і які вигоди співпраці з ними? Відповіді на ці запитання читайте далі.

1. Інвестиція грошей з професійним управлінням капіталом

Управління інвестиціями вимагає чимало часу і аналітичних здібностей. З відсутністю досвіду та необхідних знань успіх може принести хіба тільки удача, яка, як відомо, дуже мінлива. Вкладаючи свої гроші в ІФ, dи довіряє інвестиції кваліфікованим професіоналам. Саме завдяки їх досвіду в управлінні фінансами та цінними паперами вкладнику забезпечується хороша прибуток.

2. Інвестиційний фонд має низький поріг входу

Так, якщо розглядати інвестування в повному масштабі цього слова, то поріг вступу в багато проектів вимагає сотень тисяч доларів. Такі вклади осилити може не кожен. А ось з ІФ все інакше. Давайте візьмемо, приміром, «Ізраїль Інвестментс». Фонд відкрив свої двері для українців зовсім недавно, проте вже сьогодні про нього говорять багато. І все тому, що israel-investments.com пропонує гривневі вклади. Мінімальна сума вкладень в ньому становить всього 5600 грн. При цьому відсотки, досить таки вражають.

3. Високі процентні ставки

Ставка по банківському депозиту за 6 місяців істотно нижчою від процентної ставки в ІФ. Відсоток прибутку в інвестиційному фонді за півроку становить не менш 16,8 %.

4. Портфельні інвестиції та ризики

Головна перевага портфельних інвестицій – це диверсифікація ризиків. Правильний розподіл вкладів – цінний навик будь-якого інвестора, тому що його використання значно знижує ймовірність і рівень втрат. Вкладаючи в інвестиційні фонди ви отримуєте готовий портфель, що володіє відносно невеликими ризиками і приносить гарний прибуток.

Якщо говорити про безпеку такого роду інвестування, то не можна упустити той факт, що фінансова індустрія має безліч тіньових компаній. У зв'язку з цим ніколи не довіряйте свої заощадження покладаючись лише на інтуїцію. Обов'язково перевіряйте реєстраційні дані компанії. Це відразу підтвердить або спростує факт ведення офіційної діяльності.

Якщо фонд зареєстрований в Україні можна легко перевірити ЭДРПОУ через сайт Міністерства Юстиції України. Якщо обрана вами компанія має закордонні коріння, то ви також можете верифікувати її. Наприклад, вже відомий вам фонд Israel Investments LTD легко перевіряється на сайті Управління ізраїльських корпорацій (Israeli Corporations Authority).

Діяльність професійних учасників ринку цінних паперів, суворо контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Таким чином кожен вкладник захищена українським законодавством. Тому, вкладення в ІФ сьогодні цілком можна розглядати як альтернативу банківським депозитам.

Будьте пильні і пам'ятайте, ретельно сформовані інвестиційні дії – це фундамент фінансового успіху.

Успішних вам інвестицій і всім profit!

Перейти на сайт компанії Israel Investments LTD

Джерело: Мінфін
Реклама