23 липня 2018, 11:32 Читать на русском

Куди інвестувати гривні?

Розкриваючи питання про гривневих інвестицій, виявилося, що в даний час існує безліч фінансових інструментів для швидкого і ефективного множення капіталу. Розвиток фінансового ринку в Україні сьогодні дозволяє пересічній людині створити пасивний дохід, не прикладаючи великих зусиль.

Одним з вигідних інструментів для збільшення грошових коштів є внесок в інвестиційні фонди. У цій статті ви дізнаєтеся:

— чому вкладення в інвестиційні фонди стали набирати обертів;

— в чому полягають їх переваги;

— яку прибутковість мають вклади в гривні і з чого варто починати.

Інвестиційні фонди (ІФ)

– це найпростіший спосіб почати вкладати гроші.

«У інвестиційних фондах, грошові активи вкладників об'єднуються в єдиний капітал, який потім вкладається в нерухомість, нафта, цінні папери та інше. Поріг входження для багатьох інвестицій досить високий, тому для людини, яка тільки починає свій шлях у цій сфері більшість варіантів зовсім не підходять. Однак є один інструмент, почати з якого може кожен – це інвестиційні пакети. Вони мають контрольованим рівнем ризику і мають досить високі процентні ставки», — пояснив засновник фонду «Ізраїль Інвестментс» в Україні.

За словами Ющенка Геннадія Євгеновича, все що потрібно зробити вкладнику – це просто придбати пакет, фонд далі виступає в ролі професійного керуючого. Здійснення операцій на фінансовому ринку без необхідних досвіду і знань обходиться дуже дорого, а у випадку з пакетними вкладами початківці інвестори уникають серйозних ризиків і отримують відмінні відсотки.

«Говорячи про переваги вкладень в Israel-investments.com слід підкреслити високу прибутковість за короткі терміни, диверсифікацію ризиків, простоту, так як активами управляють професіонали, а також мінімальні можливості для старту. Необхідна сума початкового капіталу становить 5600 грн. У нашому фонді надається також можливість придбання індивідуально розробленого інвестиційного пакета. Хочу також зазначити, що чим дорожчий пакет, тим вище процентна ставка по ньому. Мінімальна ставка за 6 місяців становить 16,8%, а максимальна – 21,6%», — повідомив Геннадій Євгенович.

Робота інвестиційних фондів в Україні, також як і діяльність професійних учасників ринку цінних паперів, суворо контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Таким чином кожен вкладник захищена українським законодавством. Тому, вкладення в ІФ сьогодні цілком можна розглядати як альтернативу банківським депозитам.

Перейти на сайт компании Israel Investments LTD

Джерело: Мінфін
Реклама