13 березня 2018, 15:53 Читать на русском

Вже 5 млн курців по всьому світу відмовилися від цигарок на користь IQOS

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, не дивлячись на урядові програми та пропаганду здорового способу життя, до 2025 року в світі буде налічуватися як мінімум 1 млрд курців. Звідки береться цей 1 млрд, якщо всім відомо, що палити шкідливо?

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, не дивлячись на урядові програми та пропаганду здорового способу життя, до 2025 року в світі буде налічуватися як мінімум 1 млрд курців.

Причин, чому курці не кидають палити — багато. Крім фізіологічної нікотинової залежності, паління для багатьох має особливе значення. По-перше, як атрибут соціалізації. Згадайте обмін новинами в курилці або довгі розмови на літньому майданчику з келихом вина і цигарками. По-друге, як спосіб розслабитися, переключитися або сконцентруватися — перекур між важливими блоками роботи або кава і цигарка, щоб зібратися з думками. По-третє, паління — це спосіб виявити протест, побути трошки поганим хлопчиком / дівчинкою, не здійснюючи при цьому нічого по-справжньому поганого. Така собі психологічна лазівка в насиченій правилами буденності.

Складові цієї звички мають настільки сильний вплив, що за статистикою лише 5% тих, що кидають палити дійсно кидають. У той час, як 80% починають палити знову протягом першого місяця, а ще 15% — протягом року. На такі значні цифри очі не закриєш. Це даність — люди палять і більшість з них кидати не збираються. Як за таких обставин сприяти поліпшенню громадського здоров'я? Тих, хто хоче відмовитися від паління, всіляко підтримувати на цьому шляху. Тим, хто зі своєю звичкою розлучитися не має наміру, хоча б запропонувати менш шкідливу альтернативу.

Ці думки були на поверхні. І багато виробників запропонували ринку альтернативні рішення для курців. Розглянемо їх детальніше.

Вейпи, електронні цигарки чи IQOS

У 2000-х великої популярності набули електронні цигарки. За своєю суттю вони теж є продуктами зниженого ризику. Всередину заливається спеціальна рідина, що містить нікотин. При нагріванні рідина випаровується. Користувач вдихає пару, насичену ароматизаторами і нікотином. Головний недолік — «несхожість» на те, до чого звикли курці. Зовсім інший смак. Немає відчуття, коли можеш сказати — все, накурився. Інші тактильні відчуття — пластиковий або металевий мундштук під пальцями, це не те ж саме, що звичний фільтр. Через це, популярність електронних цигарок поступово зійшла нанівець.

Нову хвилю інтересу до електронних пристроїв для курців спровокувала поява вейпів. Принцип дії — як у електронних цигарок, але обсяг і потужність вище. Плюс, більше можливостей адаптувати девайс під себе. Але проблеми для користувачів залишилися все ті ж — смак, відчуття, ще й незручна форма (громіздкий бачок в руці). Вейпи знайшли свою нішу, навколо них вже сформувалася ціла субкультура і нескінченний потік мемів. Але широкий ринок вони не знайшли.

IQOS в цьому плані виглядає більш досконалою і заточеною на масовість технологією. Девайс працює зі стіками із натурального тютюну. Це робить відчуття від використання дуже близькими до тих, яких шукають курці. А значить — відкласти пачку цигарок назавжди і перейти на новий ґаджет значно простіше.

Ще дві важливі причини, через які курці між IQOS і е-цигарками обирають перший — безпека і сервісне обслуговування. Більшість електронних цигарок, комплектуючих для них і наповнювачів потрапляють в Україну через Ali Express — з Китаю. Виробник при цьому часто невідомий, а якщо і відомий, то не несе відповідальності за якість і безпеку продукції, а також за подальше сервісне обслуговування. Так, електронні цигарки і вейпи — це ґаджети, і вони іноді ламаються і вимагають ремонту або заміни.

У цьому відношенні IQOS дасть фору будь-якому іншому електронному пристрою. По-перше, виробник точно відомий. По-друге, Philip Morris International безперервно інвестує в дослідження і вдосконалення технології. Підтверджені результати досліджень публікують у відкритому доступі. Більш за те, IQOS і його вплив перевіряють і вивчають у багатьох незалежних дослідницьких інститутах і організаціях, починаючи з українського Інституту кардіології Стражеско і закінчуючи американською FDA. По-третє, IQOS — це як iPhone серед пристроїв для курців. До нього додається гарантія, сервісне обслуговування в будь-якому з фірмових магазинів бренду або виїзне обслуговування.

Детальна інформація про IQOS доступна на офіційному сайті iqos.ua.

Коментарі - 3

+
+16
Oniks999
Oniks999
13 березня 2018, 19:13
#
Филип Моррис сделал хорошую рекламу и это пропаганда для молодежи как и эппл, жаль что забыл подчеркнуть от использовании IQOS всех ждет скрытая онкология.
+
0
02852914
02852914
14 березня 2018, 16:00
#
Невероятно все мои знакомые уже бросили вейп и перестали парить электронную сигарету, потому что появился вонючий iQOS в котором используется всё тот же табак, и при этом практически нет дыма, ощущение что куришь бамбук! А цена на этот девайс вообще сказка, не говоря уже за космические цены на какие-то там сменные картриджи! Филип Моррис срочно купи себе губозакаточную машинку!
+
0
02852914
02852914
14 березня 2018, 16:21
#
Уважаемые брехуны из Филип Моррис, а вы знаете что жидкость для электронных сигарет есть с ароматизаторами на основе вытяжки из натурального табака, что гораздо вкуснее продвигаемого Вами изобретения в котором к тому-же практически отсутствует объем выдыхаемого дыма-пара? А вы знаете о компактных моделях эл. сигарет формата eGo которые даже меньше Вашего бревна под брендом iQOS? Просто признайте провал Вашего онкологического проекта iQOS, и перестаньте травить людей своей табачной продукцией!
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися