6 грудня 2017, 16:10 Читать на русском

Moneyveo — краще підприємство країни за рейтингом «Зірка якості»

Moneyveo третій рік поспіль підтверджує звання «Краще підприємство країни» в рамках Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості». Програма визначає українські компанії з найвищими фінансово-економічними показниками. Вона використовує для оцінки комплексний підхід та в підрахунках спирається на офіційну державну статистику. Завдяки об’єктивності рейтингу кожна компанія прагне здобути в ньому першість.

Манівео – це сервіс онлайн-кредитування, який допомагає людям швидко вирішувати фінансові питання. Його користувачі знають: коли б не знадобилися гроші, їх завжди можна отримати на moneyveo.ua. Тут ніхто не вимагатиме довідок про доходи, не турбуватиме вас та ваших рідних дзвінками і запитаннями, та навіть для підпису кредитного договору й отримання грошей не доведеться будь-куди їхати. Достатньо надіслати заявку через сайт, отримати відповідь (позитивну у 90% випадків) та вже за кілька хвилин на картці з’являться гроші.

Користуватися moneyveo.ua справді дуже зручно та просто, недаремно в листопаді 2017 року у ньому отримав кредит 200 000-ний клієнт. Це свідчить про те, що сервіс Moneyveo справді корисний людям, і винагорода «Зірка якості-2017» ще раз доводить: ми обрали правильний шлях до розвитку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися