Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Шулери а не страхувальники

1/5
zaq0982021-11-23 11:19:00
Договір страхування житла. В моїй квартирі прорвало трубу і підтопило квартиру сусіда знизу. Випадок був визнаний страховим. Три місяці від страх.компанії тиша.Я дзвоню, як у прірву.
І нарешті вчора я отримала сенсаційну, як на мене, звістку. Виявляється, оплата була здійснена потерпілій стороні, моєму сусідові. А я ніяка не потерпіла сторона, я страхувальник. І байдуже, що підтоплення сталось тому, що порвало трубу, що є певним чином, стихійне лихо, від якого я і страхувалась, і те, що мені розколупали метр плитки в стіні, щоб ліквідувати протікання, не має значення? Виявляється, що у акті, який склали представники ОСББ лише зафіксований факт прориву, але не вказана ПРИЧИНА!!! протікання. По перше, яку причину треба було вказати? Які є варіанти? Що труби мають здатність зношуватись, а вода, це така субстанція, яка має звичку витікати? А по друге, яка до біса різниця, в чому причина протікання? Воно відбулось, я зазнала збитків, від яких, власне кажучи і страхувалась. З якого раптом дива страхова компанія визнала потерпілою стороною лише сусіда знизу, а мене ні? Напрошується запитання, там у мене ще є пункти, страхування від пограбування квартири і пожежі. Якби це зі мною сталося, я теж повинна була вказувати причину? Яка різниця в чому причина? Постраждало моє майно, я вам, вар»ятам, кілька років щомісяця плачу страховку.
Хто мені скаже, який сенс мого страхування? НахрЄна мені той всратий страховий поліс взагалі здався, якщо я не визнана потерпілою стороною в очевидній ситуації? Це не страхувальники, то якісь шулєри, які придумали причину відмови виконувати договірні зобов«язання. Зате скільки обурення в смс, якщо на момент щомісячного платежу раптом у мене на картці недостатньо коштів.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован