Туристична страхівка

0/5
mandator2020-09-23 21:18:59
Ситуація склалась ще того року у Греції, саме час написати відгук. Мали страхівку від туроператора, і так вийшло, що трапилась неприємність під час плавання у басейні, поранив ногу, і потрібно було накласти шви. Вирішив скористатись страхівкою, і подзвонив в асістанс, який звісно із Росії. Через годину на звязок вийшов «лікар», який почав просити аби я скинув фотки рани, оскільки вона була перевязана, я відмовився. Через деякий час він каже, все ок, давайте я зараз їду в аптеку по матеріали, приїду і вас в номері швиденько зашию. Я відповівів, що рана серйозна, і це не ок зашивати у готелі. І він нехотя погодився, що відвезуть мені до лікарні. Через хвилин 30 приїхав чувак на прокатній машині (не лікар) і відвіз у державну лікарню де була просто мега черга, я спитав чи є якась приватна клініка де не треба чекати купа часу, нащо лікар по телефону почав мені вішати лапшу на вуха, що це єдина лікарня на острові де можуть мене зашити, бо тут є спеціалсіти всіх профілів))) із горем таки дочекався черги і мене зашили, безплатно, бо це державна лікарня)Гроші за прививку від правця та антибіотики страхова повернула, але оцей лікар і водій ну це жесть. Походу всі важкі випадки вони везуть у державну лікарню. Враження такі собі, розумію що це дешева страхівка, але реально сервіс партнерів такий собі.
ВУСО
29 сентября 2020, 17:10
Добрый день. Напишите, пожалуйста, Ваш номер полиса и контактный телефон в личные сообщения для уточнения деталей по Вашему случаю с нашими специалистами. С уважением, отдел контроля качества обслуживания клиентов.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован