Вусо

0/5
lawyervi2018-11-23 16:41:09
Компанія в договорі публічному оферті говорить про 3 дні розгляду, Приватбанк говорить про 1 добу, а в онлайн чаті говорять 30 днів??? Добрий день, мене цікавить моя заявка про страхову подію і її розгляд. Заявка була відправлена 07-11-2018, за № договору DNH0HI-185S0BS (страхування здоров'я) в СК ВУСО. В додатку до договору п.1.1.2. страховик бере на себе зобов'язання вжити всіх заходів для оформлення всіх необхідних документів для своєчасної страхової виплати Застрахованій особі. Я подав документи заповнивши форму в Приват24, але до теперішнього моменту немає жодної відповіді
???
ВУСО
26 ноября 2018, 17:58
Уважаемый Виталий Васильевич!
В соответствие с пунктом договора «Пропозиція щодо укладання електронного договору добровільного страхування здоров’я на випадок
хвороби» 3.5.
3.5. Страховик протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту одержання заяви про страхову виплату і
документів, передбачених п. 3.3. Умов страхування, приймає рішення про здійснення або про відмову в здійсненні
страхової виплати, яке оформляється Страховим актом.
Вы подали заявление 07.11.2018.
Еще раз ознакомиться с этим договором Вы можете на сайте компании https://vuso.ua/assets/userfiles/company/Proposition%20ZNB%2024.10.2018.pdf

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован