Не довіряйте нікому

2/5
paRisf2016-06-23 11:02:21
05.06.2016 року мій автомобіль Ланос став учасником дорожньо-транспортної пригоди у м. Шпола з участю іншого застрахованого у компанії ТАС автомобілю.Були розбиті: бампер, радіатора кондіционера та системи охолодження, фара, решітка радіатора, ліве крило, бампер, капот, деформовано лонжирон. Представник цієї компании оглянув мій автомобіль і пояснив, що відшкодування буде з урахуванням зносу деталей. Крім того, розповів про цікаві страхові продукти цієї компанії, зокрема збільшення суми відшкодування третій особі на 75 000 грн. за невелику додаткову плату. Усе виглядало дуже професійно. Став клієнтом цієї компанії, бо закінчився термін попередньої страховкі у іншій компанії. Зробив ремонт: придбання запчастин 16000 грн. матеріали та работа 15000 грн., всього 31000. Отримав повідомлення, що знос складає 56 % і відповідно сума страхової виплати — складатиме 11000 грн., це при тому, що знос повинен нараховуватися лише на запчастини.

Комментарии к отзыву - 1

СГСГ2016-07-08 13:54:05
Шановний клієнт!

Дякуємо за відгук.

Просимо повідомити в особисті повідомлення номер справи і номер поліса, щоб ми могли допомогти у вирішенні Вашого питання.

З повагою,
СГ «ТАС»