ДТП Хронологія дій по страховому випадку за №12564/40/2017/53

3/5
VIT312018-01-26 16:11:32
В середині листопада 2017 року по страховому випадку була відкрита справа №12564/40/2017/53.
Протягом 10 днів були паралельно проведені дві експертизи за участю представника АТ «СТ «ТАС» та ДНДЕКЦ МВС України.
Експертного дослідження ДНДЕКЦ МВС України було зроблено за 14 календарних днів.
26.12.17 року представнику АТ «СТ «ТАС» по страховому випадку №12564/40/2017/53 були передані всі документи, в тому числі Постанови суду та копію експертного дослідження ДНДЕКЦ МВС України. В Заяві мене змусили не ставити суму відшкодування, тому як представник повідомив, що у АТ «СТ «ТАС» не має суми експертної оцінки.
В зв’язку з відсутністю експертного дослідження та суми відшкодування 27.12.17 року за № 5323 було подано клопотання.
Ст. 20 ЗУ „Про звернення громадян” зобов’язує в 15 денний термін розглянути та надати відповідь.
16.01.18 та 25.01.18 року я звернувся усно гарячу лінію АТ «СТ «ТАС».
Станом на 26.01.18 року до мене ніхто не звертався по заяві від 26.12.17 року, звернення за № 5323, усного звернення 16.01.18 та 25.01.18 року.
26.01.18 року було вручено доповнення за вхідним номером 409 до письмового звернення від 27.12.17 року за вхідним номером 5323.
Сподіваюсь, що можливо через сайт я отримаю відповіді які були викладені у клопотаннях до АТ «СТ «ТАС» по страховому випадку за №12564/40/2017/53.
Страховая группа «ТАС»
31 января 2018, 10:51
Шановний Віталію Івановичу!
По суті Вашого звернення маємо повідомити наступне.
Відповідно до наданого Вами висновку експертного дослідження № 19/13-1/172-ЕД17 від 04.12.2017 р. ДНДЕКЦ МВС України вартість відновлювального ремонту Вашого автомобіля Honda Civic, пошкодженого в результаті ДТП з вини нашого страхувальника, значно перевищує його ринкову вартість.
Згідно 30.1.Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» транспортний засіб вважається фізично знищеним, якщо його ремонт є технічно неможливим чи економічно необґрунтованим. В свою чергу, ремонт вважається економічно необґрунтованим, якщо витрати на відновлювальний ремонт транспортного засобу перевищують вартість транспортного засобу до дорожньо-транспортної пригоди.
Відповідно до ст.30.2 Закону, якщо транспортний засіб вважається знищеним, його власнику відшкодовується різниця між вартістю авто до та після дорожньо-транспортної пригоди, а також витрати на його евакуацію з місця ДТП.
01.02.2018 року АТ «СГ«ТАС» (приватне) буде отримано інформацію щодо вартості Вашого автомобіля Honda Civic після дорожньо-транспортної пригоди та проведено відповідні розрахунки щодо розміру належного страхового відшкодування.
Після цього страховиком буде оперативно проведено визначення розміру страхового відшкодування та здійснення страхової виплати у відповідності до ст. 36.2 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».
З повагою, СГ «ТАС»

Комментарии к отзыву - 0