Вразила оперативність

EllisR22 EllisR22
5 июля 2016, 14:41
Мені поки що подобаєтся страхова компанія Талисман, але дуже переживаю, щоб не кинули. Зустрілись якось з подругами та кажу, що треба мені страхову на мій новенький авто-мій перший автомобіль. Оформила поліс, поки все подобається. За мій досвід це найшвидший і найприємніший поліс. Вразила оперативність. Загалом в мне оформлення полісу зайняло десь 25 хв. Колл-центр завджи привітливий. Радує це. Але я не знаю коли якщо раптом щось трапиться до кого звертатись у даному випадку. В колл-центр чи своєму менеджеру телефонувати.
Ответ страховой компании
Талисман Страхование
TalismanIC
TalismanIC
6 июля 2016, 8:39
Шановна EllisR22,

Дякуємо Вам за вибір СК «Талісман Страхування» в якості партнера зі страхового захисту.

У разі будь-яких несподіваних подій з Вашим автомобілем Вам не потрібно шукати телефон свого менеджера чи гадати, куди звернутися. Варто лише зателефонувати на гарячу лінію
0 800 5000 10 (цілодобово та безкоштовно по Україні) і оператор проконсультує про всі дії при настанні страхового випадку, викличе на місце події поліцію та аварійного комісара, який допоможе оформити подію згідно усіх правил.
СК «Талісман Страхування» сповідує європейські цінності, тож ми дбаємо про те, щоб наші клієнти не нервувалися та ні за що не турбувалися. Для договорів КАСКО, якщо пошкодження не значні, ми виплачуємо протягом доби, якщо середні та великі, то протягом 10 днів.

Тож не хвилюйтеся, Ви під надійним захистом європейської страхової компанії.

З побажанням безпечних життєвих шляхів,

Ваша СК «Талісман Страхування»
#щобнесталося