Задоволена СК на всі 100%

Наталія Коваленко Наталія Коваленко
3 июля 2016, 14:25
В січні придбала новеньке авто в салоні, дуже виважено вибирала страхову компанію, ознайомилася з умовами що пропонували 5 самих надійних СК. Зупинилася на Талісмані, взяла пакет повне КАСКО 50/50, тобто платиш спочатку 50% від вартості страховки і якщо щось стається, то доплачуєш решту 50%, а якщо нічого не стається протягом періоду страхування, то страховка обходиться всього в половину тарифа. В мене сталося ДТП, в результаті якого моє авто вилетіло в кювет і перекинулося. Одразу зателефонувала до Страховоі, вони прислали страхового комісара і евакуатор, все безкоштовно, хоча це було за містом. Я сплатила решту 50% від вартості страховки і вже на 27 календарний день після аварії отримала відшкодування, весь час мене тримали в курсі процесу збору документів, прийняття рішення, інформацію отримувала по телефону і смс, дуже зручно. Я дуже задоволена страховою і всім її раджу, адже на власному досвіді пересвідчилася в її надійності. Авто мого чоловіка також застрахували в цій СК.
Ответ страховой компании
Талисман Страхование
TalismanIC
TalismanIC
4 июля 2016, 8:13
Уважаемая Наталья,

Мы благодарим Вас за отзыв. Нам приятно, что Вы остались довольны уровнем нашего сервиса.
Надеемся на дальнейшее сотрудничество,

с пожеланием безопасных жизненных дорог,

Ваша СК «Талисман Страхование»
#чтобынислучилось

С уважением,