відмовляються платити!

0/5
nrewa2017-09-04 16:53:23
Розповім і свою сумну історію. В вересні 2016 оформила Захист на кожен день. В червні 2017 стався страховий випадок. В Кредо спочатку передала травмкарту на знімок. Потім за їх проханням — ще виписку і лікарняний, коли закінчилося саме лікування. Через декілька днів мені подзвонили та в ультимативній формі сказали профти ще КТ, а якщо її не буде, то не буде й виплати. Вирішила поцікавитися що це за процедура та з жахом прочитала, що при компютерній томографіі опромінення більш ніж в 100 разів ніж при звичайному рентгені! Я не захотіла так знущатися над організмом, тим паче врачі сказали, що в моєму випадку немає необхідності робити таке обслідування. Про це повідомила страхову та сказала, що готова пройти інші обстеження, проте не такі шкідливі та агресивні для організму. На моє звернення ніхт не звернув увагу, і тихенько закрили справу як «нестраховий випадок». Тобто тавмакарта, знімки, заключення врачів — то все пусте???? Мій висновок — причепляться до будь чого, аби тільки не платити!!!

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован