Скільки ще чекати?

0/5
laska2015-07-06 09:37:24
У мене авто в кредиті «ПравексБанк». Роки чотири авто страхую в ПЗУ. Більше не буду. 22,05,15 трапився страховий випадок-мою припаркованого машину подряпали і вм'яли заднє крило, про що тут же було повідомлено в страхову (чинний договір повинен був закінчитися 17,06,15) Всі документи нами були надані в той же день. Збиток — на суму 6424,27Грн. Пройшов місяць, авто привели в порядок на СТО (з яким офіційний договір у ПЗУ). Проплати від страхової не надходило. Дзвоню в страхову, вони пояснюють, що не всі документи подані — немає підтверджуваного листа з банку. Дзвоню в банк-мені кажуть -лист подається тільки у разі, якщо сума збитків перевищує 20000грн. ОК. Дзвоню в страхову-мені кажуть, що лист надається якщо сума перевищує 5000грн... І футболять... Написала листа й в банк і в страхову, щоб з'ясували між собою які домовленості між ними... У підсумку-банк відмовляє в наданні листа на тій підставі, що договір страхування закінчився, а новий я не оформила! Сума по кредиту залишалася всього-то 4700грн. Тобто, не застрахуєш авто-листа не дамо, хоч страховий випадок припадає на час дії договору! ОК. 25,06,15 поїхала в банк, повністю закрила кредит. Дзвоню в страхову -лист отримали. Тиждень пройшов. Відшкодування збитку немає. Скільки ще чекати?

Комментарии к отзыву - 1

АнатолийАнатолий2015-09-10 11:28:41
Вам не кажется, что в данном случае виновата не страховая, а собственная невнимательность? Страховая вполне основательно потребовала документ из банка. Такая уже у нас банковская система примитивная, которая не может объяснить клиенту все банковские условия или сам клиент хлопает ушами, а потом возмущается мол банк плохой. Но возвращаясь к теме, а в чем притенения к самой СК? Вы сейчас написали отзыв про «Правекс Банк», а не про PZU.
Отзыв успешно отредактирован