Отделение PZU Украина: ул. Листопадовая, 1, Тернополь

Адрес:
Тернополь, ул. Листопадовая, 1
Телефон:
(0352) 528834
Время работы:
Пн-Сб: 09:00-18:00
Отзывы об отделении:

Поделитесь впечатлениями об этом отделении

Чтобы написать отзыв, нужно зарегистрироваться . Регистрация занимает около 30 секунд.
2
5 сентября 2016, 10:23
У травні оформила страховку для виїжджаючих за кордон. Але тут трапилася дуже неприємна історія, захворіла дитина. Ми викликали лікаря, у дитини була висока температура 39,5. Зробив екстрену допомогу і привіз ліки, також доктор залишив всі необхідні документи. Я все оплатила готівкою! Після відходу доктора, я зателефонувала в компанію, не дивлячись на роумінг вони дуже повільно і некомпетентно займалися моїм питанням. Після повернення в Тернопіль я написала заяву і надала всі документи, які були прийняті в офісі, зауважень по документах не було ніяких. Мене запевнили, що через 15 днів гроші надійдуть на рахунок! Гроші так і не надійшли. Ось така моя історія.
Написать комментарий
4
7 июня 2016, 10:52
Страховая компания PZU Украина рекламує свої послуги в довготривалому страхуванні. Особисто для себе, аналізуючи стан Пенсійного фонду на сьогоднішній день, задумалась над доцільністю та перспективою такого недешевого заощадженню коштів. Цікава думка та особистий досвід власників таких страхових полюсів, або тих, хто у роздумах.
Написать комментарий
Главная / Банки / PZU Украина / Отделения и банкоматы PZU Украина в Тернополе / Отделение PZU Украина: ул. Листопадовая, 1, Тернополь