Застілля посеред робочого дня

0/5
Cular2020-10-08 18:52:18
Завітав 05.10.2020 о 15:30 у філію у смт Хорошів, за адресою вулиця Героїв України, 13, за для написання заяви, як потерпілий, про відшкодування коштів, винуватець застрахованний у Оранті і повністю визнав свою провину. Посеред кабінету накритий стіл, вживають алкоголь, бо роботи не багато, як розумію. Замість того, аби заповнити папери як слід за процесом, попросили ще раз приїхати на наступний день і написати заяви.
В процесі заповнення заяви «порекомендували» підписати графу «згоден з вказаною сумою відшкодування» без вказання вартості, звичайно відмовився, але враження від страхової вже остаточно сформувалось. Скоро їду на оцінку пошкоджень до експерта страхової.

Комментарии к отзыву - 2

CularCular2020-10-13 10:47:05
Оцінку експерт страхової виконав справедливо, зауважень немає (09.10.20). Пояснив процес формування вартості, але остаточної суми не знаю ще досі. Зі слів експерта,  про відшкодування (я вказав повернення грошей на карту) дізнаюсь лише по факту, як гроші надійдуть на рахунок.

На мій подив керівництво компанії Оранта слідкує за коментарями і відгуками. Телефонували з відділення і дуже вибачались за недорозуміння, яке я мав невдачу спостерігати. Пообіцяли виправитись і ніколи подібного не допускати. За що окреме Дякую компанії.

По факту вартості відновлювальних робіт після аварії і розміру відшкодування окремо напишу після отримання коштів.
CularCular2020-11-12 11:25:53
Гроші повернули на карту 11.11.2020 у розмірі 12 694.08 грн. У зв'язку з тим, що замінював деталі на китайські, не оригінальні, то на даний момент ремонт потягнув на 9041 грн. І ще залишилось спаяти тріщину і пофарбувати багажні двері (попередня оцінка біля 4000 грн). Фактично страхова не покриває фактичну вартість ремонту, якщо б звернувся за ремонтом до офіціального дилера, то боюсь навіть уявити розмір переплати власних коштів.
НЕ РАДЖУ з'вязуватись зі страховою ОРАНТА, за результатами.
Отзыв успешно отредактирован