Рекомендація

5/5
vikaren2021-04-11 14:02:38
Рекомендую всім розібратися з тим, що ви купуєте. На сайті є правила страхування. Ми живемо в цивілізованому світі, читати всі вміють. При мінімальних страховка не може бути великих виплат
, якщо консультанти наобіцяли золоті гори, то виставляйте до них претензії!
Якщо не розумієте своїх полісів, звертайтесь на гарячу лінію

Комментарии к отзыву - 13

turist1985turist19852021-04-14 03:28:39
Рекомендація! — почніть працювати прозоро! перестаньте обманювати людей! у нас у нашої країни не має законодавчої бази по страховій медицині, почніть інформувати про це своих клієнтів, що ви вмиваєте руки якщо щось вам не подобається, і відмовляєте у виплатах, почуваєте себе безнаказанно! Скільки це буде діятись? Ви лохотронщики просто не має на вас статті. немає підгрунття на вас відкривати кримінальні справи по шахрайству. Проблема що ви як сарана прийшли в нашу державу з"їдати гроші і нічого не робити. Там де є законодавство ви дійсно платите, тому що не потрібно нікому звертатися до вас, вас ставлять перед фактом медичні заклади, що вот таку суму ви мусите нам перерахувати пацієнт був застрахований у вашій компанії. Тут у нас в нашій державі ви принижуєте наших громадян, щоб ми звертались до вас і просили гроші на своє лікування ганьба!
vikarenvikaren2021-04-14 21:25:55
Я помилилась не всі вміють читати. Де я написала про виплати по лікуванні? А статті є. Можу назвати, щоб такі неуки прочитали і ознайомились
turist1985turist19852021-04-14 21:48:12
«Неуки»))) розуміють більше, ніж ті які ведуть пропаганду, що треба купувати, офіційні сайти??? Статті??? — це все пишуть такі як ти! Що таке стаття? -це проплачений текстовий матеріал, який з’явився у пресі та сайтах. Цього популізму багато, і ми неуки все це читаємо))) Правда там і тоді коли наступаєш і розумієш що це не болото, а гімно! — Запах не збреше))). Метлайф має такий запах))), усі хто проковтнув агітацію, і повівся в страховку, вже розуміє або ще зрозуміє, не важливо на скільки ти застрахувався, все одно в метлайфі - ти Неук)), і можна відмовити у виплаті, пояснень буде дуже багато на цей випадок, ціла методичка відмов. Тому бажаю тобі такій розумній, — опинитися там де станеться с тобою страхова подія, і ти отримаєш задоволення від щедрих виплат страхової! Всім Неукам бажаю міцного здоров’я і ніколи не страхуйтеся, доки не з’явиться законодавство в нашій державі.
vikarenvikaren2021-04-16 13:13:38
Який брєд…статті в законі, а не в пресі… Сам не пам'ятаєш про, що пишеш
turist1985turist19852021-04-17 02:54:37
Ти працівник метлайфу, і несеш відповідальність перед людьми, ти сама знаєш як виплачують гроші, совість не мучає? Отримають тільки обрані, а накопичувальні фонди це ілюзія для біомаси, тому що доживуть не всі, — це ви прекрасно знаєте, я аналітик і розуміюсь в статистиці, законодавство і статті не ефективні, тому що в цьому напрямку було зроблено як не зроблено зовсім. Тому перестань писати коменти і хвалити те від чого тхне, твоя оцінка до коменту не зарахована, усі твої доводи це пропаганда та агітація.
turist1985turist19852021-04-21 02:09:53
Метлайф приречений, це кінець, шукай іншу роботу!, — через рік — два відпишеш мені. Запиши собі - це мій прогноз.
sviat23sviat232021-04-25 08:22:40
Дивітся історію відгуків, тут «таких як Ви» від 2002 року було багато😁
Була на цьому форумі «mary27» яка 4 роки тут сіяла негатив про метлайф, зара бачу появився «turist1985»
turist1985turist19852021-04-25 16:36:53
Я не з повітря узявся, я на собі на своєму здоров'ї відчув страхування, не потрібно спотворювати мою реальність. Метлайф не платить за страхові події, і я тут такий не один. Я пред’явив усі необхідні документи, мій випадок перевірений адміністратором сайту, я надіслав на електронну пошту усе необхідне, що доказує, те що дійсно клієнт, і попав в страхову подію. Тому переконливо прошу вас як працівника метлайфу не писати що тут появився Я! Тут з’явилося багато людей і багато негативних відгуків, і моя історія не єдина така негативна. Позитивні відгуки пишуть тільки працівники метлайфу вони відкрито рекламують метлайф не маючи підгрунтя та доказів, свого бачення в рожевих окулярах.
KwellentinaKwellentina2021-07-28 21:20:15
Як мені подобаються ці коментарі, просто кайфую. Скажіть, а хтось заборонив судитися з компанією? Якби Ви дійсно хотіли справедливості, то Ви би це зробили. Ви знаєте чому не роблять виплати? Бо в більшості випадків документи оформлені не коректно. В знаєте Ви, що страхова компанія готова переглянути повторно подані документи і бажано, щоб вони були оформлені коректно, бо копію обернеться тією й відмовою. В моєму випадку, коли отримала відмову, то звернулася на гарячу лінію, там сказали подати повторно документи для розгляду, навіть порадили, як правильно написали в виписці, тобто в якому випадку буде здійснена виплата. Мені повторно розглянули випадок і зробили виплату. Хм, може я просто щасливчик, бо я не працюю в МетЛайфі.
marymary2021-07-31 14:56:05
Если б вы читали бумажки, которые подписывали, вы б знали, что подпись на «заявлении о страховании» означает по ГК согласие клиента с любыми, самыми невыгодными условиями.
BPrimeBPrime2021-07-27 15:50:07
Твій прогноз нікого не цікавить окрім тебе самого
turist1985turist19852021-07-27 23:00:42
У мене стоїть +31 біля мого прогнозу) — а в тебе (0) і в тебе нульовий коментар, зачинись в офісі, ти ж метлайф агент! — і чекай на кращі часи,
може *** постукає
marymary2021-07-31 14:52:37
Автору отзыва.

До консультантов выставлять претензии бесполезно.
Они никто.
Даже не работники СК.
Юридически — просто случайные прохожие, которые впарили клиенту полис)

«При мінімальних страховка не може бути великих виплат» — нагло и цинично врете.
И делаете вид, что не знаете, что такое «страховой тариф».
Отзыв успешно отредактирован