МетЛайф виплачує, нажаль, перевірено особисто

0/5
Julidze2018-09-18 18:23:58
Не пощастило мені з сином в липні потрапити до інфекційного відділення. Нікому не побажаю і не буду описувати лікування. Дієта до цього часу.
Але за півроку до цього я оформила у Метлайфі накопичувальне страхування для дитини. Передувало цьому опік у сина моєї подруги (чай гарячий) та перелом ноги у сина іншої подруги. І це стало своєрідним поштовхом до дій.
Минулого тижня я отримала страхову виплату: 2100 грн.
Так, краще не хворіти, і хай ті страхові кошти пропадають як абонплата (насправді мене цікавило накопичення на навчання) але зараз, отримавши цю суму, я взяла йогуртницю, щоб не ризикувати з магазинним…
Рекомендую всім заздалегідь турбуватися про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких, обирайте надійні страхові компанії щоб мати змогу чи долікуватися, чи на відпочинок.

Комментарии к отзыву - 1

marymary2018-09-18 23:05:31
Ох уж эти сказочки! Ох уж эти сказочники!©

«мені з сином в липні потрапити до інфекційного відділення» — а «Метлайф» пишет, что это вне покрытия.
Смотрим «правила страхования» http://www.metlife.ua/uk/Individual/MetLife-Rules-Editions/Insurance-Rules-2017-Amendments-and-Changes.html, более-менее подходит страховка H/S/C*as.
«4. Виключення із Страхових Випадків та обмеження страхування:
4.2.11. Тілесні ушкодження, спричинені прямо чи опосередковано, повністю або частково будь-яким інфекційним бактеріальним зараженням, за винятком інфекційного зараження внаслідок порізу або поранення, що сталися випадково;».
Кому верить, «правилам страхования», или анониму в интернете?)

Если допустить, что это правда, минимальная страховая премия — от 5000 грн, а возмещение — 2100.
«У» — успех)
Второе — а зачем дорогая «накопительная» страховка, когда можно отдельно купить пакет рисковых?)

В последнее время что-то наплыв отзывов.
Явно в отделе маркетинга «Метлайфа» кого-то выгнали, и взяли нового.
Т.к. стали писать отзывы гораздо креативнее)
Не то что раньше, когда неадекватные «брокеры» благодарили судьбу, за то, что им удалось оформить «накопительный» полис)
Отзыв успешно отредактирован