З 2002 го року, в Україні, клієнтами Метлайф стали понад 400 000 українців

5/5
Олександр2017-06-22 20:12:39
А це всього лиш невелика частина населення!

Всі коментарі про начебто не виплати, лохотрони та ін. належать до однієї групи людей. А саме, фінансово безграмотних.

Поясню чому.

Жоден з начебто ображених клієнтів Метлайф, не надав жодних доказів про нечесну роботу компанії. І не надасть, тому що їх не існує. Метлайф 149 років виконує свої зобов'язання!!!

Тільки в Україні знайшлись умніки, які звинувачують усіх в усьому, тільки не себе. Страхування життя в Україні, регулюється багатьма законами, що не можна сказати про піраміди. Бажання деяких персонажів отримати неправомірну вигоду, зустрічається також і в страхуванні. Читаю коментарі деяких ображенних і «ржу»)))) Заставили застраховаться и кинули!!!

Перш ніж підписувати любий документ, уважно прочитайте його! Якщо ви підписуєте контракт на 20 років, а на третій рік біжите забрати гроші, то ви порушили умови договору, а не страхова компанія!!!

Якщо ви не взяли собі ризик – хірургічне втручання в наслідок нещасного випадку, а потрапили в лікарню для видалення апендиксу і вам не виплатили, то знову ж таки, винні ви, а не страхова компанія!!!

І ви повинні нести за це відповідальність, а не скиглити. Вам мабуть невідомо також, що страхова компанія не бере ваші гроші собі, а інвестує їх згідно закону України про страхування.

Комментарии к отзыву - 24

МихаилМихаил2017-06-26 04:03:18
Ты сам то видел, что написал?
От твоего комментария не просто пахнет, от него прямо таки несёт рекламой этого разводняка.
Ты если пишешь своё мнение, так зачем упоминаешь тех, кто недоволен вашей компанией-лохотронщиков? Ты один такой тут финансово грамотный, а все вокруг дурачки собрались? Не дури людей.
P.S. Ты хоть скрой отображение твоих комментариев, агент-разводила уахаха. Логично, что ты и словца плохого не скажешь о компании-лохотронщиков, в которой ты впариваешь людям страховочки.
ОлександрОлександр2017-07-06 22:58:52
Від тебе Михаил, смердить по всьому цьому сайту. Жодного обгрунтованого коментара в твоєму письмі не знайшов. Тож, хочеш поговорити, говори словами фактів. А заляпувати слюнями монітор, це нерозумно.
МихаилМихаил2017-07-09 20:38:20
Если тебе смердит — принюхайся к себе. Пиаришь тут этот разводняк со страховочкой ещё и возмущаешься негативными отзывам людей.
Lafaho30Lafaho302017-07-05 12:56:03
Олександр,«ржи»з свого коментаря, а потім поржеш, як за 20 років тобі виплатять суму, на яку тобі получиться купити буханку хліба і дешевого масла!
ОлександрОлександр2017-07-06 22:55:20
За 149 років Метлайф придумав інструмет, як вберегти кошти від інфляції, але тобі не скажу який. Тобі корисніше буде спочатку навчитись заробляти. а потім вирішувати куди інвестувати
Lafaho30Lafaho302017-07-10 18:55:13
Олександр, не тобі радити мені вчитись заробляти, бо у своїх 24 роки, я підприємець, маю власний бізнес і вищу освіту! от тобі треба вчитись вкладати гроші туди, звідки вони повернуться тобі гарантовано, а не робитина купку аферистів
ОлександрОлександр2017-07-11 21:46:34
Lafaho30 та Михайло Зінчеко, ви наче брати по розуму Чи може хтось із вас автор обох акаунтів? Ще раз пояснюю. В цьому розділі сайту висловлюємо відгуки про роботу компанії Метлайф в Україні!

Lafaho30, вважати себе бізнесменом можна тоді, коли на тебе працюватиме 500 і більше людей.
Lafaho30Lafaho302017-07-11 23:34:38
По перше, я жінка! по друге, те, що маю бізнес, не робить мене бїзнесменом… а по третє, звідки норми такі взяв?? у метлайфі сказали?? можна мати 10 підлеглих людей і заробляти непогано… але тобі цього не зрозуміти… ти працюєш на метлайф… я приношу користь людям, а ти що?? по сайтах подивись на відгуки! вас проклинають люди! слава Богу що мені стало розуму перестати платити туди!
МихаилМихаил2017-07-12 20:13:24

Так все недовольные люди этими жуликами — тролли, а если сами же «консультанты» сидят и строчат своей же компании положительные отзывы — так это нормально у них считается.
Lafaho30Lafaho302017-07-11 23:36:09
І ще сам подивись свої коменти.ти сам не обговорюєш роботу метлайф, а вчиш людей заробляти
ОлександрОлександр2017-07-12 20:03:22
Дякую пані!
Я працюю сам на себе, скільки хочу і коли хочу. Метлайф, це один із моїх партнерів. Саме тому я відстоюю імідж цієї компанії. Якщо у вас є запитання по роботі компанії, будь ласка, звертайтесь! Якщо невдало прокинулись і бажаєте когось облити брудом, то робіть це в іншому місці.
Якщо ви перестали платити в магазині за продукти, то вам їх не дадуть. Якщо ви перестанете платити за комунальні послуги, то у вас відберуть квартиру. Якщо ви перестали платити за поліс, то відбувається теж саме!!! В чому винна компанія Метлайф?
МихаилМихаил2017-07-12 20:14:37
Олександр Шуляка, а с чего ты взял что ты в праве решать в каком месте кому оставлять свои отзывы о вашей конторе? Сильно много на себя берёшь…
DimikoshaDimikosha2017-07-19 18:19:22
«контора»… эта контора уже 15 лет (с 16.07.2002) по вашим словам разводит людей, даже Мавроди так не смог, а страховой бизнес очень жестко регулируется законами нашего государства и постоянными аудитами.
Скажите честно, ты ведь никогда не был клиентом компании? Полис видимо был у кого-то из близких. Если не знаешь о чем пишешь, то зачем писать? И если считаешь, что ты действительно прав на 100% и выполнил условия договора, то по чему не обратиться в суд, выиграть дело? Или хотя бы обратиться на бесплатную консультацию к какому нибудь адвокату
МихаилМихаил2017-07-23 18:03:37
Так эта контора и является финансовой пирамидой в Украине для тех, кто хочет стать «страховым агентом».
Тебе лапшают в начале о твоём «счастливом будущем» в этой компании лохотронщиков, ты подписываешь полис и первым делом должен на родственников и друзей полисы оформить, иными словами — втянуть их в это болото.
А затем окажется, что ещё и нужно ездить за свои бабки на «мотивационные семинары» раз месяц-два.
Законами нашего государства что-то кроме коррупции регулируется? Серьёзно? Ты сам то видишь что ты пишешь?
У нас в стране подобные конторы и крышуют депутатики и их дети, имея огромные бабки, которые ведутся на сказки о «счастливой старости» и обещания зарабатывать «лёгкие деньги».
Я как раз знаю о чём пишу, а ты так яро сейчас задницу рвёш оправдывая этих мошенников по очевидным причинам, либо сам туда вляпался и не хочешь казаться лохом, либо преуспел там в разводе наивных людей на страховочки.
В нашей стране нету ни законов ни честных судов, ты видимо где-то в облаках летаешь.
marymary2017-11-23 01:43:10
«страховой бизнес очень жестко регулируется законами нашего государства и постоянными аудитами.» — увы, страховой бизнес в Украине контролируется примерно как банки до 20165 года)
Когда можно было годами рисовать отчетность, и сдавать НБУ.
И ничего за это не было)
Вот когда за СК возьмутся, как за банки…
Обещаю, будет очень интересно)

«Скажите честно, ты ведь никогда не был клиентом компании?» — аргумент «сперва добейся».
DimikoshaDimikosha2017-07-20 21:54:07
Ты ведь если подписывал договор, то знаешь, что ты подписывал платить минимум 10 лет. Если компания выпустила договор, значит она на себя взяла обязательства в полном объёме, как будто ты заплатил уже всё 10 лет. А если ты отказался платить, значит нарушил условия договора, есть же возможность его расторгнуть, то кого на***ли? По закону, компания обязана (!) вернуть выкупую сумму, она возвращает. Я твои, Миша, притензии, ***, вообще не понимаю.
МихаилМихаил2017-07-23 18:05:31
А мне нужно что бы ты понимал мои претензии?
Я написал свой отзыв о вашей компании лохотронщиков, и мне до лампочки мнение таких как ты разводил, которые кидают людей на бабки.
Мало того, я прикладываю максимальные усилия, что бы как можно меньше людей велось на ваши разводняки.
Сами будете в своей пирамиде сидеть и палец сосать, раз ничего полезного делать не умеете.
marymary2017-11-23 01:47:19
«Если компания выпустила договор, значит она на себя взяла обязательства в полном объёме, как будто ты заплатил уже всё 10 лет.» — ничего подобного, страховой тариф считается на год, и страховая премия тоже годовая)
Уплата очередной премии=продление договора еще на год.

«По закону, компания обязана (!) вернуть выкупую сумму, она возвращает.» — они очень красиво пользуются дырами в законодательстве, задерживая уплату выкупных сумм.
Закон этот момент никак не регулирует.
Lafaho30Lafaho302017-07-13 10:18:38
Олександр, я завжди в гарному настрої! тебе нарешті попустило, а то ти то ,, ржеш,, з когось, то вчиш когось заробляти!!! на рахунок роботи метлайф, я користувалась послугами з сімєю 2 роки! моя порада: не набирайте багато дибільних консультантів, вони нічого не розуміють абсолютно! вам головне, щоб клієнтів більше понабирали, алюдині відповісти, вони ні бум бум!!! а гроші в наш час краще в бізнес вкладати, щоб не чекати, чи дадуть тобі за 20 років купу грошей, чи ні!
ОлександрОлександр2017-07-15 10:15:48
Нарешті ми перейшли до конструктиву Консультанти нажаль не приходять до нас професіоналами або вони ними стають, або перестають працювати з різних причин. Людьський фактор псує роботу багатьох компаній нажаль і не тільки в страхуванні. В бізнес вкладати гроші правильно! Без цього не буде розвитку, а в такому випадку конкуренція накриє. Класти гроші на депозити теж правильно. таким чином їх можна вберегти від інфляції. Накопичувати гроші в приватних пенсійних фондах чи в страхових компаніях. теж правильно. Це довгострокові депозити, які ще дають захист на випадок захворювань, травм і т.д. За 300грн на рік. ми маємо 100 000грн на випадок чого Поліс, це не панацея! Це один з фінансових інструментів з елементами захисту.
DimikoshaDimikosha2017-07-19 18:14:42
А если теряете трудоспособность по несчастному случаю или болезни, или не дай конечно, смерть, откуда будут поступать деньги в семью и оставшимся супругамдетям?
marymary2017-10-08 18:07:47
А вы про «исключения из страховых случаев» слышали?
marymary2017-10-02 14:02:50
Они берут в «консультанты» кого угодно, лишь бы себе полис купил)
marymary2017-10-17 01:24:50
«З 2002 го року, в Україні, клієнтами Метлайф стали понад 400 000 українців» — аргумент уровня «миллионы мух не могут ошибаться».
Отзыв успешно отредактирован