Зря потраченное время и деньги

vakyla4rvtt vakyla4rvtt
17 августа 2016, 16:19
1
3 года назад купил авто, и решил только в прошлом году застраховать в Мега-гарант. Посоветовали знакомые, мол в других компаниях выплаты тянуться месяцами, да и цены приемлемы. Весной настал страховой случай, обратился к ним за помощью. Мне отказали, вели себя по хамски. К тому же не отвечали на мои телефонные звонки. Выдумывали всякие поводы, чтобы отказать мне в ремонте автомобиля. Не понимаю, абсолютная противоположность тому, что мне знакомые говорили про них. Одним словом, одно разочарование.

Комментарии (1)

+
0
MEGAGARANT
MEGAGARANT
7 сентября 2016, 13:09
#
ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» дуже цінує своїх клієнтів та ставиться до них з повагою. Випадки грубого відношення співробітників до клієнтів є неприпустими в компанії.

Однак, той факт, що з 1 січня 2016 року по даний час в компанії не зареєстровано жодного повідомлення про страхову подію, що сталася в Миколаївській області, викликає сумніви в тому, що в повідомленні мова йде про діяльність саме СК «МЕГА-ГАРАНТ».
Також, звертаємо Вашу увагу на те, що в 1 півріччі 2016 року страховою компанією «МЕГА-ГАРАНТ» було врегульовано в 3 рази більше страхових подій, а сума виплачених відшкодувань перевищила показники 2015 року майже в 5 разів. Загальна сума страхових виплат у першому півріччі склала 1,1 млн. грн.

Компанія готова надати вичерпну відповідь СВОЄМУ клієнту за умови надання ним контактних даних та номеру страхового договору, за яким в нього є ОБГРУНТОВАНІ претензії щодо якості обслуговування та виконання компанією взятих на себе зобов’язань.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться