0/5
Ivann2015-05-06 02:22:04
Кілька днів назад трапилась ДТП з моєю участю, винна дівчинка застахована в ІНГО.
На ДТП одразу виїхав «експерт» з ІНГО і склав на скору руку Акт обстежння, подібний документ дали і працівники міліції.
Я в свою чергу поїхав на рекомендовану СТО, там авто помили і знайшли ще кілька незафіксованих пошкоджень на місці ДТП. Працівник СТО відправив зафіксовані пошкодження в страхову, однак там відмовились переказувати гроші на СТО, пояснюючи це тим, що ці пошкодження не зафіксовані в довідці міліції та порекомендували мені звернутись до ДАІ, щоб вони надали документ з усіма пошкодженнями. Я позвонив проконсультуватись до ДАІ однак там мені сказали, що мене «ганяють по мукам» працівники страхової компанії і якісно засвідчити пошкодження може саме працівник СТО.
Авто нове, серпень 2014 року.
Дуже хочу щоб мій автомобіль якісно зробили в найкоротші строки і він виглядав як новий.
Служба підтримки мені сподобалась, працівник з яким я спілкувався Ольга, однак, як вона мені пояснила, ті хто її консультує, саме вони «ганяють мене по мукам».
Деталізувати наразі не буду. Хочу вірити, що це непорозуміння і мій автомобіль відремонтують.
Як ні підкажіть будь ласка місце знаходження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, думаю їм буде це цікаво.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован