Жалоба

Игорь Донченко Игорь Донченко
7 февраля 2017, 16:11
1
СКАРГА
Від Донченка Ігора Миколайовича, який проживає за адресою: 61115, м. Харків, вул. Біблика, 2-В, кв. 22. Моб. тел. 0675753762.

про порушення законодавства України про страхування з боку ПрАТ « Європейський Страховий Союз».

03 серпня 2016 р. після того, як трапилось ДТП, я звернувся до ПрАТ «Європейський Страховий Союз» (надалі Страховик) з Повідомленням про дорожньо-транспортну пригоду, та мною було пред’явлено необхідні для розгляду цієї справи документи. Останні необхідні документи, а саме Заяву на виплату страхового відшкодування по поліcу ОСЦПВВНТЗ №АЕ/5457149 та Довідку з банківськими реквізитами для перерахування коштів я доставив до Страховика 24 жовтня 2016р. При цьому, жодних порушень процедури звернення до Страховика з мого боку не було.
Тобто, з урахуванням всіх обставин даної справи виплата мала бути здійснена до 23 січня 2017р. (в межах 90 діб з момента пред`явлення Страховику останнього документа).
Однак, станом на «07» лютого 2017р. виплата не здійснена. Також по теперішній час я не отримав від Страховика Страховий акт о прийнятті рiшення про виплату страхового вiдшкодування.
Жодних вимог про виконання мною будь-яких дій чи надання додаткових документів від Страховика не надходило.
Наведене дає підстави стверджувати, що Страховиком допущено порушення вимог ст. 20 Закону України «Про страхування» та ст. 36 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».
Я багато разів звертався до Страховика з вимогою терміново здійснити виплату страхового відшкодування по поліcу ОСЦПВВНТЗ №АЕ/5457149, та моє питання станом по теперешній час не розглянуте, кошти я не отримав. Прошу прийняти рішення по моій справі.
З повагою І. М. Донченко.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться