Затягують виплату як можуть!!!

0/5
boemdi2018-07-18 15:04:53
Потрапив на службовому авто у дтп з клієнтом Брокбізнесу. Все на місці оформили, наступного дня завіз їм все що прохали.Від них ні слуху ні духу, через місяць телефоную щоб дізнатися на якому етапі моя справа, а мені повідомляють що виплати може бути лише через 90 днів після того як я надам повний пакет документів, а в мене не всі доки так як в мене слуюбове авто. По-перше я це відразу декіль5ка разів казав, але ніхто не сказав що треба додаткові папери. По-друге чого ж ви мовчити як вам щось не вистачає??? чому не зателефонувати та не повідомити, що треба щось там довезти??? Відвіз їм недостаючі документи, ще через місяці пітори звоню та цікавлюсь чи всього їм вистачає. Дівчина запевнила, що рішення буде вже на цій неделі. Звоню наступного тижня — а виявляється людина що займалася моєю справою у відпустці, тому рішення буде після її повернення… В мене шок, невже не можна передати справу іншому агенту???? А якщо не приведи Боже, мій агент захворіє тяжко? То що, все??? чекати на одуження?? А якщо звільниться????? На мою думку, затягують виплату як тільки можуть!!!

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован