***

1/5
Latan012022-06-14 14:01:41
Страхова компанія ARX ***. 22 липня 2021р., я зробив договір добровільного страхування наземного транспорту «Все включено» номер 78199а1п. 04.02.2022р., в мене сталася подія ДТП, я викликав поліцію і звернувся в страхову компанію на що мені відповіли пофотографувати пошкодження автомобіля та чекати що зі мною зв’яжуться, після того, як я надіслав фото Зі мною зв’язався експерт для огляду транспортного засобу після того як експерт оглянув авто мені сказали що машина відновленню не підлягає і більше трьох місяців мені не виплачували кошти, на що кожну неділю відповідали чекайте, після цього мені надіслали розрахунок на виплату 296557.71 хоча страхова сума становила 600000, залишки автомобіля я продав за 25000 гривень. Не рекомендую цю страхову компанію.Так як вони ***, можуть гарно розповідати а насправді ***. Не було змоги звернутися до суду так як в мене не було коштів!!!
Arx
15 июня 2022, 15:57
Вітаємо! Дякуємо за залишений коментар. Нам дуже прикро, що у Вас склалося негативне враження, адже компанія весь цей час була поруч та максимально сприяла в допомозі. Бачимо необхідність прояснити ситуацію. Згідно з даними подія відбулася 04.02.22. За результатами огляду авто в процесі врегулювання збиток визнаний як повна загибель авто. 16.02.22 автомобіль виставлений на Інтернет Аукціон. У зв'язку з тим, що в Україні з 24.02.22 розпочалася війна, покупці Інтернет Аукціонів почали  відмовлятися від пропозицій, відповідно припинив свою роботу і Інтернет Аукціон Автоонлайн. У зв'язку з чим було прийняте рішення про визначення вартості залишків альтернативним  шляхом. 13.04.22 Вас проінформували щодо суми, проте Вас не задовольнив результат. Страхова компанія взяла до уваги Ваші побажання. 02.05.22 з Вами було погоджено суму страхового відшкодування, тож, справу було передано на виплату. Якщо Ви не погоджуєтесь із рішенням компанії, Ви маєте право звернутися до уповноваженої особи в АТ «СК «АРКС» для розгляду: помічник заступника Голови Правління – Ковальчук Лілія Євгенівна, на електронну адресу: Liliya.Kovalchuk@arx.com.ua або надіслати письмове звернення за адресою: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8, АТ СК «АРКС».  З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован