1/5
ella862016-05-15 11:21:00
На особливих умовах отримала кредит у ПАТ «Альфа-Банку». По Договору мені нарахували страховку 3864,00 грн. Право вибору страховки та страхової компанії банк не надає. Звісно із компанією Альфа страхування, що входить в групу компаній Альфа. Мені кредит не пригодився тому 25.02.2016 р. я звернулася до страхової компанії для розторгнення договору, оскільки я збираюся погасити кредит в повному обсязі достроково.Альфа страхування розглянули мою заяву (я звернулася в телефонному режимі аж 18.03.2016 р.) і по умовам договору нарахували до повернення приблизно 200 грн., обґрунтували дану суму до повернення умовами договору.У мене питання:1. Чому працівники банку не пояснюють умови страхування, якщо вони мають право підпису договорів по страхуванню.2. Чому Альфа банк не дає право вибору страхової компанії, а в обов’язковому порядку нав’язує страховку при кредитуванні, крім того із своєї ж групи компаній Альфа.3. Які особливі умови для мене як клієнта банка в даному випадку запропонував банк за користуванням кредитом в 1 місяць — це 3864,00 грн. страховка; 1810,06 грн. комісія; 498,22 грн. %, разом 6172,28 грн. І + ще місяць % та комісії…4. Чому покиристувавшися кредитом в 1-н місяць я повинна заплатити 6172,28 грн. платежів із отриманих 45900,00грн, тобто ставка кредиту склала 161,4% річних. То це дійсно особливі умови.Звернувшись в банк та страхову мені ввічливо відповіли – дивіться, що Ви підписуєте.Я знаю, що мене, як клієнта повинні були ще із умовами страхування ознайомити, якщо банку надано право підпису по страховій, оскільки мені умови договору не зрозуміли у тому в контексті в якому вони прописані у договорі.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован