Минфин - Курсы валют Украины

Установить
СлонКредит

Оформление на странице недоступно

Отзыв о СлонКредит

Показать другие кредиты

Шок а не компанія!

1/5
PrimaOK2023-06-22 11:11:49
Взяв кредит у цій шарашкіної канторі. Взяв на 14 днів, але вдалося закрити на 5-й день. Якщо платити через особистий кабінет, то комісія становила б 177 грн. за перерахування грошей. Вирішив заплатити через сервіс PORTMONE. Комісія там складає 110 грн. (дрібниця, але приємно).
Здійснив я оплату, і вирішив повідомити компанію, що здійснив платіж. (відправив через технічну підтримку квитанцію).
Мені сказали, що грошей не надійшли, чекайте смс про закриття кредиту.
СМС я отримав лише наступного дня. Але перевіривши свій особистий кабінет, був здивований, що мені нарахували ще 79 грн за кредитом. Поспілкувавшись із « професіоналами » з цієї контори, виявляється їм дата у чеку не э датою закриття кредиту, а лише коли гроші надійдуть рахунок. На прохання надайте докази, що вони надійшли наступного дня так і не змогли.
Я доплатив ці 79 грн, але після цього попросив заблокувати особистий кабінет і відписався від усіх розсилок. Благо є пристойні організації, як Манівео, або Майкредит.
І вважаю своїм обов'язком інформувати на будь-яких майданчиках про цей інцидент, щоб люди обходили стороною цю організацію.
СлонКредит
28 августа 2023, 14:31
Доброго дня. Під час оплати кредиту, банк та термінали самообслуговування можуть стягувати додаткову комісію, а платіж може надійти на рахунок упродовж трьох банківських днів. Згідно з умовами договору, датою платежу вважається дата зарахування грошових коштів на наш рахунок.
Зверніться в Службу підтримки — напишіть в онлайн-чаті на сайті або зателефонуйте 0800-33-03-83 ми обов’язково вирішимо вашу проблему.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован