Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Закон не для всіх писаний

1/5
Ipeople20202020-04-15 21:45:01
За останні півроку чула багато відгуків про кампанію Швидкогроші, про те які там відсотки і ставлення до тих, хто прострочив кредит. Але те, що відбувається зі мною два останні дні, мене просто м'яко кажучи здивувало. Так ось, зателефонувала мені позавчора якась дівчина, представилась представником ШвидкоГроші і назвала мене якимось незрозумілим ім'ям. Виявляється, що якийсь клієн узяв у них кредит, вказавши в графі поручителів мій номер телефону. І тепер вони мені постійно наярюють (поки без погроз, але це дуже нервує). Чому органи влади ще й досі не закрили цю шарашкіну кантору. Є ж захист персональних даних, по закону поручитель має письмово погодись, а вони навіть не телефонують, не перевіряють номер, так можна номер СБУ вказати. Я в повному шоці, найцікавіше, що коли я подзвонила у компанію, мені сказали прийти у найближче відділення і написати якусь заяву, тобто закон порушили вони, а я ще маю комусь щось доводити. Люди не виросли з 90-их, мабуть так само як і країна. Бо де ще можна вільно займатись телефонним тероризмом? Оцінювати це незрозуміле збіговисько не буду, бо не є і ніколи в житті не буду клієтом цієї організації. Бережіть себе і свої нерви, ну є ж кредитні картки із зрозумілими відсотками, не входьте в це боргове болото.

Комментарии к отзыву - 1

SolnakeSolnake2020-04-17 13:03:41
В аналогічній ситуації. їх працівни мені сказав що заява нічого не дасть тому що їх відділення направить на департамент а вони номер із договору не заберуть. Заява в поліцію - це все що можна зробити.
Отзыв успешно отредактирован
Получить кредит