Минфин - Курсы валют Украины

Отзыв о ШвидкоГроши

Жахливі надавалися працівники.

0/5
lyuja2018-04-05 17:40:00
Також маю гіркий досвід з он-лайн кредитами. Так трапилося, що по своїй доброті повірила шахраям та не оформивши купівлю-продаж(а лише розписку) віддала значну суму коштів. Щоб звернутися до суду довелося брати займи. Сума судового збору залежала від суми, яку я вказала в позові. Взяла кілька займів, через місяць потрібно було сплачувати відсотки, платила, іноді дооформлювала ще займи. Цілих півроку — це одні відсотки. В МаніВео це 12000 (взяла 5000) кредит — каса це 13000 (із суми3500), топ кредит 5300 (взяла 3000). Я завжди оплачую всі відсотки та просрочки. І от в березні вже зупинилася! Сказала собі СТОП. Сил вже нема. Почали дзвонити!!! СМС з погрозами про Суд. Алеколи я запропонувала зустрітися в суді-сказала мені це оператор що навіть і не мрій! Я сказала, що сама подам- почала грубо оборажати і називати всілякими словами, щоб я їй повернула гроші, що приїде до мене на роботу і поставить скриньку для того щоб мені жертвували гроші і т.д. я зателефонувала на гарячу лінію і залишила скаргу (на топ кредит, гарячої лінії в швидко не дозвонитися). В мене в швидко гроші 17 днів просрочки. Браоа перед новим роком 4000 тис.кожні 14 днів пролонгація а це шалені відсотки (за 14 днів -1200). І ці люди кричать мені в трубку закрий свій рот!!! А просила реструктуризацію, на що почула« Ты хочеш через 14 дней уже реструктуризацыю!!! Ее можна только через 20 дней!» Жах!!! І на роботу дзвонять!!! Я погоджуюся і підпишу будь які петиції. І якщо є в когось успішний вихід з цього жаху-поділіться!!! Я думаю, що достатньо їм заплатила за корисиування їх грошима і повернула їх займи!!!
Давайте разом боротися!!!

Комментарии к отзыву - 11

МаксМакс2018-04-09 18:54:45
День добрий!
Розслабтеся, нервові клітини не відновлюються!
2 роки нікому не плачу… цих клоунів у мене більше ніж у вас… нічого страшного не трапилося :)
Сприймайте все з посмішкою)
Міняйте номер і все… ну, від дзвінків на роботу, родичам і т.д ніхто не застрахує… краще просто попередити… місяць, другий подзвонять… а потім заспокоються…
не викидуйте гроші на вітер!
AnastasijaAnastasija2018-06-22 00:09:21
У меня начался Терор на рабочие номера спустя 2 года! Увы вышла на просрочку, так как взяла займ по просьбе(дура конечно, но обещал человек все вернуть и пропал), платить не смогла… Теперь они нашли все возможные рабочие телефоны и вот 2 дня звонят каждые 5 мин… Что делать не знаю((( На работе меня не поняли и не поддержали! Поставили ультиматум или сама решу вопрос или писать заявление… Подскажите что то! Эта контора ахреневшя вкрай! Звонки с угрозами мне и моим родным, оскорбления!
lyujalyuja2018-04-10 18:05:55
Дякую за підтримку! Дійсно вже дуже багато грошей викинула на них!
YanaPSYanaPS2018-04-20 23:15:36
Давайте я з вами цілком згодна.
ПлатонПлатон2018-05-05 12:19:40
Ахах, да, злобные троли...) тролить их тролить и только тролить)
ИринаИрина2018-05-10 09:56:21
Добрый день, у меня тоже займ во многих таких конторах сейчас уже нету денег что б платить их бешеные % на протяжении 2 лет всем платила, сейчас маленький ребенок денег нет вовсе что б платить, теперь вот переживаю как будет дальше
МаксМакс2018-05-10 10:45:00
Так, як і до кредитів буде далі!
перестати платити цим шахраям!
tato4kas70tato4kas702018-06-24 22:07:57
Ну так и как будем бороться, я с вами Давайте объединяться Пишите координаты
nata231075nata2310752018-07-19 23:55:25
У меня просроченый займ так грозяться забрать ребёнка в детдом на 3 месяца на проверку пока не заплачу и в тюрьму посадить уже койку место приготовили.Записала все на диктофон буду идти в полицию.

МаксМакс2018-07-20 20:15:15
LesnikoffLesnikoff2020-01-24 12:50:51
Десь взяли номер, постійно назвонює одна і та ж особа і хамить. Вимагає надати свої дані. Незважаючи на те що сотню разів казав що працюю ночами і вдень вони мене будять, також і маленьку дитину будять. У відповідь хамить.
Отзыв успешно отредактирован