Мародеры

1/5
Zzzzzzz07012022-05-18 16:37:24
Николаев! У нас в городе ведутся активные боевые действия каждый день взрывы все предприятия стоят работы нет люди в очередях за гумонитарной помощью. Эта недоконтора начисляет космические проценты ещё и дело передала коллекторам. Своими звонками толкают людей к суициду и мородерству. Расстрелять тварей. Всем кто попал в такую ситуацию давайте соберёмся и подпишите питицию МФО на сайте призедента там она не одна. Займёт минимум времени каждый голос поможет. М А Р О Д Е Р Ы
Манивео
21 ноября 2022, 14:25
Добрий день! Нам шкода, що у вас був негативний досвід співпраці з нашою компанією. Звертаємо вашу увагу, що згідно з пунктом 9.1.1.5. вашого кредитного договору: «кредитодавець має право без згоди Позичальника укласти договір відступлення права вимоги за Договором або договір факторингу з будь-якою третьою особою, відповідно до чого, Кредитодавець в будь-який час, в тому числі після закінчення Дисконтного періоду, має право відступити право вимоги до Позичальника будь-якій третій особі». В рамках чинного законодавства, і законом у воєнний час це не заборонено. Ми впевнені, що компанія «Таліон+» прийме до уваги ваші обставини і ви знайдете рішення, яке задовольнить обидві сторони. З повагою, moneyveo.ua

Комментарии к отзыву - 2

Zzzzzzz0701Zzzzzzz07012022-05-18 17:51:20
Https://petition.president.gov.ua/archive?text=МФО Петиция
andriyShchandriyShch2022-05-22 16:43:52
Доброго дня шановні Українці ! Прошу розглянути, та, якщо, особисті переконання не заважають, підтримати мою петицію до Президента України стосовно захисту прав позичальників усіх фінансово-банківських структур Україні під час війни : https://petition.president.gov.ua/petition/139030
Отзыв успешно отредактирован