о действиях МФО Moneyveo в период военного положения

1/5
MET105la2022-04-23 14:54:53
с 20 апреля Moneyveo начали звонить с требованием оплачивать кредит. Я пенсионерка с пенсией 2300 гр., не трудоустроена. Неужели компания имеет право требовать выплату процентов во время военных действий? Мало этого, у них хватает наглости насчитывать проценты по прежним тарифам. На эту компанию есть рычаги воздействия?

Комментарии к отзыву - 1

MoneyveoMoneyveo2022-04-26 15:02:02
Доброго дня! Нам шкода, що у вас був негативний досвід. Ми розуміємо складність ситуації, тому з 11.04 по 30.04 2022 року надаватимемо знижку від 90% на нараховані проценти за користування кредитом для тих, хто має відкритий кредит Smart, Comfort або Veomini у Moneyveo. Нараховані проценти компанія зменшує в односторонньому порядку, враховуючи воєнний стан. Процентна ставка додатково включатиме в себе знижку за промокодом та знижку в залежності від Рівня лояльності. Про Рівень лояльності та розмір актуальної знижки можна дізнатися в Особистому кабінеті. Нарахування процентів буде відбуватись лише протягом строку дії кредитних договорів. Напишіть нам, будь ласка, в приватні повідомлення на Фейсбук: https://www.facebook.com/moneyveo. Ми обов’язково знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони. З повагою, moneyveo.ua
Отзыв успешно отредактирован