Обережно: незаконне використання персональних даних

1/5
2134542020-06-29 14:44:23
Недавно почалися дзвінки та смс цієї компанії про кредит родича (людина з якою я не спілкуюсь уже багато років)!!! Тож свою згоду на використання моїх персональних даних я НЕ НАДАВАЛА!!! Телефонувала на гарячу лінію, але ніякої інформації не отримала!!! Це протизаконно!!! Ви не маєте права турбувати посторонніх людей чужими кредитами!!! Також аналогічні дзівінки та смс приходять на номера інших родичів.
Я переконливо прошу — залиште сторонніх людей в спокої! Ми зараз збираємо всі дзвінки, смс і будемо звертатися до поліції та суду!
Манивео
30 июня 2020, 13:33
Доброго дня!

Вибачте за незручності. Напишіть, будь ласка, на quality@moneyveo.ua. Ми видалимо ваші контакти з бази.

З повагою,
moneyveo.ua

Комментарии к отзыву - 5

ALISIA5ALISIA52020-07-02 21:12:26
Https://news.finance.ua/ru/news/-/457256/v-nbu-soobshhili-imeet-li-pravo-bank-peredavat-dolg-fizlitsa-kollektoru-bez-preduprezhdeniya
НатальяНаталья2020-07-06 21:23:02
Точно такая же ситуация, только человека, о котором идетречь я вообще НЕ знаю! прекратите терроризировать людей
ByzarksByzarks2020-07-07 14:05:20
Точно также и у меня.Это не служба,а чёрт знаетчто.
ByzarksByzarks2020-07-07 14:09:55
На минутку представьте себе ситуацию,у нас похороны,тут звонок от бывшего мужа с которым мы 25 лет как в разводе,я думала,что соболезнования,а тут ему звонили рассказать о задолженности моей дочери,которая большую сумму кредита уже выплатила.Я после этого собираю все звонки и данные людей,которым звонили и буду подавать в суд.Люди ,научит своих сотрудников"выбивать"деньги иначе.
ALISIA5ALISIA52020-07-13 10:20:46
Пишите жалобы в НБУ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-pochinaye-priymati-zvernennya-gromadyan-schodo-roboti-nebankivskih-finansovih-ustanov?fbclid=IwAR1--WuqfYmuqP3Zz_uJwi_71vUruk9kEI6Uqcfy5tmVdZT1GO4MrVBI6tA
Отзыв успешно отредактирован