Допоможіть будь-ласка!!!

0/5
Женек2018-12-14 15:35:32
Манівео продало мій кредит компанії Таліон плюс!!! Хто це і чого від них очікувати??І чи це взагалі законно?
Манивео
17 декабря 2018, 14:06
Доброго дня!

Нам шкода, що ви потрапили в неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості.

У складних ситуаціях ми йдемо назустріч клієнту та пропонуємо оптимальну схему погашення. Однак якщо клієнт не хоче вирішити ситуацію і не погашає борг, через деякий час компанія може передати право вимоги по кредиту третій особі. Це затверджено в Цивільному Кодексі України і зазначено в нашому кредитному договорі. Підписуючи договір, клієнт погоджується з такою можливістю.

Мабуть, ви довго не погашали кредит і він був переданий третій особі. Рекомендуємо спілкуватися безпосередньо з ними.

З повагою,
Moneyveo.UA

Комментарии к отзыву - 3

AlesssAlesss2018-12-14 17:10:38
Это колекторская компания по возврату долгов, что ж вы так дотянули, отдали бы кредит во время с процентами и всё, а так у вас каждый +3% к сумме… обратитесь к юристу за консультацией, узнайте, что может быть по суду, хотя думаю он посоветует вернуть кредит с%, записывайте все звонки вам если там есть реальные угрозы и не тяните, все равно кредит возвращать придется, то что брали, а вот % здесь реально конские, как вы с ними сотрудничаете никак не пойму
MaxMax2018-12-14 20:26:17
Да ничего не будет, какие нафиг проценты
ЯнаЯна2019-01-28 13:31:20
https://anticollector.biz.ua/ зайдите почитайте
при продаже Вашего долга третьему лицу, должен быть договор переуступки прав, а его нет и не будет
Отзыв успешно отредактирован