Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Манивео

Оформление на странице недоступно

Отзыв о Манивео

Показать другие кредиты

Шахрайство

1/5
GolubMira2018-10-17 18:47:23
На мою поштову адресу надійов лист від Вашої компанії в якому вказано, що я нібито взяв кредит у Вашій компанії по договору, по якому сума заборгованності становить 9 300,00 грн.
В он-лайн чаті на Вашому сайті https://moneyveo.ua оператор «Андрій» (оператор відмовився повідомляти своє прізвище) повідомив, що нібито був зареєстрований акаунт на моє ім'я, та якоби був взятий кредит 26.07.2018 р саме на моє ім'я та грошова сумма переведена на якусь картку.

Офіційно повідомляю:
1) Кредита у Вашій компанії я не брав.
2) Кредитних договорів з Вашою компанією не підписував.
3) На вашому сайті (https://moneyveo.ua) не реєструвався та аккаунта не маю.
4) Згоду на обробку персональних даних Вам не давав.
5) Зазначеної картки не маю та грошей від Вас не отримував.
Тому зазначена в вищезазначеному листі вимога щодо виплати заборгованності на ваш рахунок є неправомірною.

Оператор вимагав для того, щоб «розібратися» необхідно надати скан-копії документів (паспорта, ІПН) та фотографію картки власної.
Тобто, вирогіно, компанія хоче «пришити» кредит заднім числом.
В жодному разі не відправляйте їм документів, якщо б був реальний випадок шахрайства з боку третіх осіб, вони б одразу зайнялись вопросом, а не вимагали документів якоби «для підтвердження».

В он-лайн чаті допомоги не отпримали, чекаємо відповіді на електронну адресу.
Готуємо звернення для правохоронних органів та служб.
Манивео
18 октября 2018, 11:32
Доброго дня!

Просимо вибачення, що у вас виникли труднощі з нашою службою підтримки.

Нам шкода, що ви стали жертвою шахраїв. Напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення ваші контактні дані (ПІБ, номер телефону). Ми перевіримо всі обставини оформлення кредиту. Після цього ваш кредит буде закритий, кредитна історія в кредитних бюро виправлена.

З повагою,
Moneyveo.UA

Комментарии к отзыву - 2

Семёныч2018-10-17 20:39:49
Фейсбук група Шахрайство Манівео
2022-02-14 10:25:04
03.02.2022 року перестав працювати мій номер телефону, через деякий час на додаток "ДІЯ" прийшло повідомлення- "Надійшов запит на вашу кредитну історію з метою видачі кредиту від 03.02.2022 18:46. Кредитор - МАНIВЕО. Якщо ви не подавали заявку на кредит зверніться до кредитора." Звичайно ніякого запиту з приводу видачі кредиту не було, я зателефонував на гарячу лінію Манівео та звернувся з проханням пояснити що відбувається? Дівчина перевірила і сказала що нещодавно якоби на моє ім'я взяли кредит в сумі 8000 грн на один день а через пів години поклали їх і взяли вже 12000тисяч грн, я розповів що це був злочин проти мене , шляхом шахрайських дій через заволодінням моїм номером та паспортними даними, дівчина сказала зателефонувати в поліцію , як я і зробив, заяву я написав, після того я знову телефонував спитати як видавався кредит ,на яку карту, на що мені повідомили що ніякої інформації банк НЕНАДАЄ Офіційно повідомляю: 1) Кредита у Вашій компанії я не брав. 2) Кредитних договорів з Вашою компанією не підписував. 3) На вашому сайті не реєструвався та аккаунта не маю. 4) Згоду на обробку персональних даних Вам не давав. 5) Зазначеної картки не маю та грошей від Вас не отримував.
Отзыв успешно отредактирован