Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Манивео

Оформление на странице недоступно

Отзыв о Манивео

Показать другие кредиты

Підвальна контора

0/5
Vanya902018-10-12 00:59:20
Ніколи!!! Не звязуйтесь з цією безкольтурщиною. кредит, з процентами 14,5до 02.10. не зміг погасити; 06.10 прийшло повідомлення що борг уже становить 18 тис. Передзвонив на гарячу лінію, сказав що кредит зможу погасити 13.10, тому що виникли деякі труднощі, а перезичити гроші нема у кого, тому і брав у вас. дзвонити перестали. 10.10 приходить знову повідомлення що кредит уже 30 тис. Я знову дзвоню на гарячу лінію, і питаю звідки такі суми у вас беруться, якщо ставка ваша складає 1,09%в день, у відповідь почув тільки погрози.12.10 ще раз дзвоню та пропоную написати ''мирову угоду'', що я згідний оплатити 15тис, але не 30, у відповідь сказали: «може вам ще весь борг простити»; я відповів що я не в змозі оплатити таку суму, на що почув: «у нас є свої методи як з таких як „ти“ гроші вибити»; на цьому розмова була завершена, через кілька годин сума знову виросла до 31,5.( А про решту погроз та ненормативної лексики від МАНІВЕО можна цілі книги писати) Отож тепер лишилось чекати коли прийде лист у суд, або писати самому. Будьте обережні!!! 100 разів подумайте чи варто брати кошти у таких ШАХРАЇВ.
Манивео
12 октября 2018, 13:10
Іване, доброго дня!

Нам шкода, що ви потрапили в неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів. Під час пролонгації не діють акційні пропозиції і промокоди. Ця інформація вказана в умовах вашого договору.

Напишіть нам, будь ласка, на quality@moneyveo.ua, ми обов'язково разом знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
Moneyveo.UA

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован