Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Манивео

Оформление на странице недоступно

Отзыв о Манивео

Показать другие кредиты

Шахраї

1/5
988877232018-08-06 19:10:57
Люди остерігайтесь цих бандитів. Мені цікаво куда дивиться наша Влада. Я користувався послугами цієї кантори 3 рази на 4 взяв 3500 вчасно не сплатив бо попав в лікарню так повернув 16 000 і Вони передали якіїсь конторі а ті займаються Вимаганням. Хоча см. Про закриття кредиту мені прийшло см повідомлення. Люди оминайте такі кантори. А правоохоронним органам слід Ними зайнятись. Не беріть в них. І будете спати спокійно. Мені потрібно буде звертатись до правоохоронних органів бо бачу цьому безпріделу не буде кінця хто може пропадав в таку історію дайте знати як зними дальше боротись.
Манивео
7 августа 2018, 9:56
Доброго дня!

Дякуємо за ваш відгук! Нам шкода, що ви потрапили у неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. У разі виникнення фінансових труднощів рекомендуємо не чекати прострочення й одразу звертатися до контакт-центру Moneyveo. Наші фахівці допоможуть з'ясувати суму боргу та запропонують варіанти погашення.

Також звертаємо вашу увагу, що наша система нараховує проценти і штрафні санкції відповідно до кредитного договору. З його умовами ви ознайомилися перед отриманням кредиту та погодилися, підписавши його електронним підписом та поставивши відповідну позначку на нашому сайті. Якщо сума, яку ви вказали, була додана до вашої заборгованості не в рамках договору (ви точно не прострочили платіж і вважаєте, що це помилковий борг), будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки – ми все перевіримо та обов'язково з'ясуємо, в чому справа.

У складних ситуаціях ми йдемо назустріч клієнту і пропонуємо за заявкою оптимальну схему погашення. Проте якщо клієнт не прагне вирішити ситуацію і не погашає борг, через деякий час компанія може передати право вимоги за кредитом третій особі. Це затверджено у Цивільному Кодексі України (розділ 73) і зазначено в нашому кредитному договорі (п. 7.4. договору). Підписуючи договір, клієнт погоджується з такою можливістю.

З повагою,
Moneyveo.UA

Комментарии к отзыву - 1

2018-08-06 22:52:31
Повертати 16 штук, це було величезною помилкою…
а кому передали? ви або не доплатили, або ...?
вони могли продати в якусь конюшню, якщо ви не платили…
смс — це не документ… тому нічому й дивуватися…
Отзыв успешно отредактирован