Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Miloan

Оформление на странице недоступно

Горячая линия Miloan

Показать другие кредиты

Вопрос кредитной компании

Kvacha2022-01-26 17:33:32
18.09.2021 року в мене був викрадений телефон невідомою особою та без мого відома на моє ім`я, шахрайськими діями був узятий фінансовий позик (кредит) в компанії ТОВ «МІЛОАН» на суму 20000 грн (згідно отриманої мною інформації з Українського бюро кредитних історій договір позики № 3430396 від 18.09.2021 р.). Повідомляю, що я не маю жодних правовідносин із ТОВ «МІЛОАН» і ніколи не укладала із вказаними особами жодних договорів, угод (будь-якого характеру). Грошові кошти за договором я не отримувала.

Разом з тим, без моєї згоди представниками компанії ТОВ «МІЛОАН» здійснюється збирання, зберігання, використання та поширення моїх персональних даних та конфіденційної інформації про мене. Вважаю, що в діях осіб, які здійснюють представництво ТОВ «МІЛОАН» містяться беззаперечні та очевидні ознаки складу кримінальних правопорушень, передбачених, крім іншого, положенням ст. 182 КК України, тому прошу Вас вжити заходів щодо перевірки відповідних обставин та вжиття необхідних заходів.
З моєї сторони було відправлено 5 листів до компанії з усіма доказами про мою непричетність до договору позики. Є також заява з поліції про вчинений злочин стосовно мене та витяг з ЄРДР кримінальне правовопорушення ст.190 шахрайство. На сьогоднішній день кредит не закрито.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован