Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Незаконні дії компанії «Є Гроші»

1/5
olyadeltadebt2022-03-25 08:43:29
23.03.20022 отримала повідомлення від компаніїї «Є Гроші» що вони починають нарахування відсотків з 25.03.2022. Такі дії порушують закон України про діяльність фінансових установ під час військового стану в країні. На сайті НБУ є постанова, де вказано, що нарахування відсотків за кредитом не повинно відбуватися під час військового стану. Не розумію чому компанія «Є Гроші» так чинить. Я вважаю, що таким компаніям не місце на ринку. Прошу відповідні установи зробити перевірку цієї компанії, і прийняти міри.
Хочу додати, що компанія «Є Гроші» самовільно списує кошти з карток громадян, які є її позичальниками, незважаючи на те, що ці гроші були на необхідні речі життєдіяльності (їжа, оплата комунальних послуг)

Комментарии к отзыву - 1

2022-03-25 19:47:08
До початку війни я оформив кредит у установі"Є гроші" ,сьогодні перший день по нарахуванню відсотків ,яке наразі призупинене .але такі шахраї ,як вони списали без моєї згоди усі гроші з рахунку (як тіло кредиту) ,залишивши мене без можливості прожити ці складні часи .списували з картки невеликими частинами усі гроші(15 ;123.77(4 рази);а потім 21.96(3 рази),поки картка не спорожніла,залишивши 7 грн.за 5 хвилин)я залишився без можливості прожити,і думаю такі установи і організації обдурили і обібрали не тільки мене .вважаю , що це питання дуже важливо для освітлення ,так як вони відбирають усі спроби хоча б якось прожити ці складні часи ,без ніякої можливості заробити кошти до настання мирного часу,також хотілося би почути висновки фінансових експертів про це та морально -етичну сторону дій ,вчинених цією шахрайською компанією. З повагою , Мельченко Андрій
Отзыв успешно отредактирован