Dinero

Показать другие кредиты

Шахраї

1/5
Ирина2020-09-04 00:00:26
24.03.2018 року ваша установа взяла до уваги мій втрачений у 2016р.недійсний паспорт, та надала позику невстановленій особі. Я неодноразово зверталась на гарячу лінію та надсилала рекомендований лист з заявою про шахрайство. Вашою установою не було вчинено жодних дій, також не було надано відповіді на лист у встановленому законом порядку.Натомість мені почали телефонувати невідомі особи, що називають себе робітниками Кредиткапітал, та вимагати грошові кошти, посилаються на договір з вашою фінансовою установою, котрий я, особисто не укладала, про що неодноразово повідомляла вашу установу.
Dinero
26 ноября 2020, 11:10
Дякуємо за Ваше звернення!
Нажаль нам важко допомогти Вам, не рощуміючи Ваших особистих даних. Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії. Спробуємо вирішити Ваше питання максимально швидко.

З повагою,
Dinero.ua

Комментарии к отзыву - 1

654321ira654321ira2021-09-19 02:38:09
Нічого важкого немає, оскільки я надіслала всі документи і ви без відповіді, тихенько , виправили власну помилку.
Отзыв успешно отредактирован