Негідники та шахраї

1/5
Irina2022-07-01 11:23:03
Замість того, щоб хоч якось йти на зустріч у такі важкі часи для України та українців, ця зграя негідників та шахраїв чинить психологічний тиск на людей своїми щоденними дзвінками та вимаганням коштів! Нараховують відсотки такі, які їм заманеться! Ганебна компанія, підлі працівники, хами! Попри те, що намагаюся хоч якось гасити той кредит, вони все одно дзвонять та вимагають кошти!

Комментарии к отзыву - 3

NK21011977NK210119772022-07-04 20:30:01
Сьогодні направила скаргу до НБУ. Прийнято. Зареєстровано. Прохання до Вас зверніться і Ви. Більше скарг більше уваги буде до даної контори, більше доказів.
KorderKorder2022-09-01 16:01:33
Дело в том что я собираю людей на общение заявление к верховному судду на эту компанию мне нужно больше людей Подача заявления на деление лецензии кредит каса и других меро приятий если желаете присоединяйтесь
CreditCredit2023-01-27 12:26:23
Доброго дня. Нам шкода, що у вас трапився негативний досвід співпраці з нашою компанією. Наголошуємо, що ми працюємо в правовому полі та згідно з законами України. Якщо у Вас ще залишились невирішені питання щодо співпраці з нашою компанією, будь ласка, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
Отзыв успешно отредактирован