Никогда и не при каких обстоятельствах не связывайтесь!!!!

1/5
Андрей2021-09-24 01:27:01
Брал первый раз кредит под 00,1 процент 5000 на 21 день в итоге как оказалось я уже должен был 7300 при этом я не видел вообще нигде таких цифр при получении кредита. Я часто пользуюсь другими онлайн кредитами такой х##йни как эта контора мне не встречалась!!! ЛЮДИ НЕ ВЕДИТЕСЬ
CreditKasa
24 сентября 2021, 10:23
Доброго дня. Рішення щодо відсоткової ставки приймає скорингова система на основі введених до анкети даних. Запит на перший кредит під 0,01% може бути відхилений через невисокий кредитний рейтинг та інші негативні сигнали, які були виявлені під час прийняття рішення про видачу кредиту, на основі заповнених вами даних.

При цьому пропозиція позики під 0,01% залишається дійсним для клієнтів з високим кредитним рейтингом.

Кінцеве рішення щодо відсоткової ставки, розміру кредиту та його строку прописано у вашому кредитному договорі, з яким ви мали можливість ознайомитись перед підписанням.

Кредит видається тільки після того, як клієнт ознайомиться з умовами отримання кредиту і підпише договір. Усі нарахування здійснюються згідно з умовами вашого кредитного договору.

Будь ласка, надайте номер вашого мобільного телефону для більш детальної перевірки.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован